STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SARA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

13.05.2010r.
29 kwietnia w Międzylesiu w godzinach przedpołudniowych, do autobusu nr 119 wsiadł czworonożny pasażer na gapę. Jedna z pasażerek zabrała suczkę do domu i skontaktowała się z przedstawicielem naszej Fundacji. Sara, jak została nazwana, po kilku godzinach trafiła do domu tymczasowego pod skrzydła Fundacji SOS bokserom. Suczka jest grzeczna, ułożona i bardzo łagodna do dzieci.

Dziś Sara przyjechała do lecznicy na sterylizację. Przy okazji usunięto guza z okolicy grzbietowej szyji. Guz został wysłany do badania histopatologicznego do laboratorium do Niemiec.
Koszt zabiegów wyniósł 478,07 zł
30.05.2010r.
W czwartek Sara pojechała do lecznicy na zdjęcie szwów po operacji wycięcia guza z okolicy szyi. Otrzymaliśmy również wyniki badania histopatologicznego z laboratorium z Niemiec i okazało się, że nie był to nowotwór złośliwy. Dom tymczasowy Sary bardzo pokochał bokserkę i cała rodzina postanowiła, że Sara zostaje już u nich na stałe.


26.05.2011

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Sary:

"Witam,
Niedługo mija rok jak Sara dołączyła do naszej rodziny. Miewa się świetnie, nie choruje a blizna po wycięciu guza na szyi jest prawie nie widoczna. Nadal jest w bardzo dobrych stosunkach z dziećmi, nie jest agresywna w stosunku do innych psów jak również ludzi. Uwielbia długie spacery po lesie a czesanie to jej ulubiona forma zabawy-mogłaby tak leżeć cały dzień i tylko żeby ją czesać. Chodzimy regularnie do weterynarza-nie ma zastrzeżeń do jej zdrowia. Jest naprawdę miłą suczką i bardzo się cieszymy, że zdecydowaliśmy się na jej adopcję"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.