STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HEKTOR
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

Hektor ma cztery lata. Jest łagodnym towarzyskim psem. Wychował się z dzieckiem i bardzo lubi dzieci.

Jest tylko problem z zostawaniem w domu, bo Hektor bardzo źle znosi samotność.
Pies pilnie szuka nowego domu, ze względu na zmianę sytuacji życiowej właścicieli. Jest zaszczepiony, odrobaczony i gotowy do adopcji.

29.05.2010r.
Hektor przyjechał dzisiaj do Warszawy i zamieszkał w domu tymczasowym.  Bardzo grzecznie zniósł wielogodzinną podróż i od razu zaakceptował swoich nowych opiekunów.
Hektor jest łagodnym i grzecznym psiakiem, wspaniale reaguje na dzieci, nie potrafi tylko chodzić na smyczy.

16.06.2010r.
Hektor zostaje na zawsze w domu tymczasowym.

12.08.2010r.
Bardzo lubimy dostawać dobre wiadomości, więc ucieszyliśmy się z maila z nowego domu Hektora:
"Hektor jest z nami od niespełna dwóch miesięcy, a wniósł ze sobą tyle radości i zabawy, wszędzie go pełno, że nie pamiętamy, jak to było przed jego obecnością tutaj. Na początku najgorsze problemy sprawiało chodzenie na smyczy, ale po zakupieniu szelek kłopot zniknął.
Hektor bardzo lubi biegać, umie także przeskakiwać z miejsca ogrodzenie na działce. Do jego wyjątkowych umiejętności należy także otwieranie lodówki, mamy nadzieję, że z czasem to przejdzie, gdyż dzieje się to tylko podczas naszej nieobecności. Uwielbia się bawić, dosłownie wszystkim, nawet pustą butelką czy piłką (jesteśmy już o dwie w plecy;)). Jest też straszliwym pieszczochem, najbardziej lubi wskakiwanie na kolana i drapanie za uszkiem.
Bardzo dobrze dogaduje się z naszą sunią, oboje są pod silnymi własnymi wpływami, jedno zaczyna szczekać, zaraz drugie się dołącza.
Zatargi mają miejsce jedynie w sprawie jedzenia,dlatego każde trzeba sprawiedliwie i jednocześnie częstować michą w oddzielnych kątach ; )
Hekuś został już zaszczepiony na wściekliznę, jutro czeka nas podróż w góry, co nie powinno być problemem, ponieważ bardzo dobrze znosi podróż samochodem.

Jest przez nas bardzo kochany, co bardzo docenia i odwdzięcza się dając buziaki i wskakując na kolana.
Pozdrawiamy:)"Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.