STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MATRIX
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

14.07.2010r.

Matrix ma nowy dom.

 

31.05.2010r.
Właściciel Matrixa zmarł rok temu i los psa raptownie się zmienił. Praktycznie bez opieki, sam sobie, jakoś przetrwał, dzięki ludziom dobrej woli. Wypatrzono go na podwórku kamienicy, wychudzonego i zmarniałego i zgłoszono do nas.
Teraz psiak dochodzi do siebie, opiekuna nie odstępuje na krok, czuje się u niego bezpieczny i akceptowany. Także, na szczęście, przez bokserowego rezydenta:)

 


14.07.2010r.

Matrix ma nowy dom.

Wszystko działo się bardzo szybko, w dramatycznych okolicznościach. Dzięki Pani Alicji i Pani Marzenie - jej córce - udało się w krótkim czasie znaleźć dla psiaka jego miejsce na ziemi w momencie, gdy wydawało się, że musi w hotelu czekać jeszcze długie tygodnie, a może miesiące, na kogoś, kto go pokocha.
A było tak:
Matrix trafił pod opiekę Fundacji po rocznej tułaczce. Zamieszkał w domu tymczasowym, w którym mieszkał już adoptowany Skinny, nasz dawny podopieczny. Okazało się niestety, że Skinny, który kiedyś doświadczył bezdomności i głodu, który omal go nie zabił, jeszcze z tych traum do końca nie wyszedł. Choć początkowo zdawało się, że psy się dogadają, wkrótce okazało się, że rezydent jest wręcz chorobliwie zazdrosny o względy swojego właściciela, a Matrixowego opiekuna. Awantura była o każdy gest, słowo, spojrzenie. Mieszkanie we wspaniałym domu tymczasowym stało się dla Matrixa nie tylko stresem, ale także zagrożeniem ze strony gotowego na wszystko Skinka.
Matrix, który kiedyś miał kochającego Pana, przez rok tułaczki z pewnością zatęsknił za bliskością człowieka, pieszczotą, uwagą. Nie było mu łatwo z tego zrezygnować z powodu zaborczości Skina, nie ustępował więc, tylko próbował coś uszczknąć z okazywanych mu ludzkich względów. Dlatego jego opiekun musiał podjąć trudną decyzję, w porozumieniu z Fundacją, że Matrix zamieszka w hoteliku dla zwierząt i będzie tam czekał na adopcję.
Niemal w dniu transportu okazało się, że znalazł się dla niego nowy dom tymczasowy. Dom przyjazny, otwarty, serdeczny, w którym bokser od razu poczuł się jak u siebie. I wkrótce okazało się, że w rzeczywistości jest już u siebie, na zawsze.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.