STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
YOGI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: (DT) Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

7.07.2010r.
Yogi ma ok. 6 miesięcy. Zaraz na starcie życia miał pecha. Właściciel porzucił go, wraz z miksowatą suczką, pod sklepem zoologicznym. Tak po prostu, nie szukając mu domu, nie robiąc ogłoszeń.
Nikły uśmiech szczęścia sprawił, że ani Yogiemu, ani jego towarzyszce nie stała się krzywda - zatroszczyła się o nich pani prowadząca sklep. Teraz psiak ma szansę na zaczęcie wszystkiego od nowa. Zamieszkał w dt i mamy nadzieję, że zostanie tam na zawsze.


16.09.2010
Yogi nadal poszukuje domu, jest wesołym i bardzo aktywnym  szczeniakiem . Ma około 9 miesięcy lubi  dzieci i zabawę z innymi psami . Potrafi wykonywać podstawowe komendy, ale w zamian  oczekuje nagrody.


03.10.2010
W piątek Yogi/Borys odbył długą podróż z Warszawy do krakowa i zamieszkał w nowym domu.
Relacja z nowego domu:
"Witamy :)
Borys bo na takie imię reaguje zniósł nocną podróż wzorowo-zasnął od razu na tylnym siedzeniu przytulony do Marcina. W domu pokręcił się z zaciekawieniem i zasnął. Pierwsza noc była dla nas troszkę stresująca,zamknęliśmy bowiem Boryskowi drzwi od pokoju bo kot jeszcze nie przywykł do nowego lokatora. Baliśmy się że będzie płakał albo próbował wejść ale nic takiego nie miało miejsca,psiak przespał grzecznie całą noc,obudził się dopiero kiedy my wstaliśmy. Pierwszy spacer i Borysek pokazał swoją moc ;) ciągnie jakby chciał obejść całe miasto w ciągu 10minut :)) Bardzo chce się bawić z każdym napotkanym stworzeniem i nie za bardzo rozumie że jest troszkę za duży do zabawy z mniejszymi kolegami. Napotkani podczas spacerów ludzie zaczepiają nas i zachwycają się Boryskiem i jego pięknym wyglądem.
Z domowych zachowań najśmieszniejsze jest jego przekonanie o byciu wciąż małym szczeniakiem-wciąż usiłuje wejść na kolana kiedy tylko ktoś usiądzie :) najpierw kładzie łeb i patrzy głęboko w oczy,potem kładzie jedną łapę,drugą i w końcu usiłuje dołączyć tylną ale ze względu na jego rozmiary ta sztuka udała mu się tylko raz :) Jest bardzo żywy,chodzi za nami i cały czas patrzy co się dzieje. Za wszelką cenę chciałby też bliżej zapoznać się z kotką,jednak ta póki co nie jest zainteresowany tą znajomością ;) kotka wyprowadziła się na wysokości skąd bezpiecznie obserwuje dziwnego przybysza :)
Borysek jest wspaniałym psiakiem,nie potrafimy sobie wyobrazić jak ktoś mógł go zostawić.
Bardzo dziękujemy za wyprawkę dla niego,szelki i smycz sprawują się świetnie.
Dziękujemy za naszego "małego" domownika i pozdrawiamy :)
Aga i Marcin "


19.11.2010
Dostaliśmy kolejną relację z nowego domu Yogiego/Borysa:
" Kochani!
Borys okazał się bardzo mądrym psem. Po pierwszych totalnych demolkach przedpokoju-w którym przebywał kiedy wychodziliśmy,byliśmy trochę przerażeni jego apetytem ;) tapeta została poszatkowana i kawałek ściany uległ dematerializacji.Strasznie się denerwowaliśmy zostawiając Boryska choćby na pół godziny,strasznie płakał przy wychodzeniu i blokował drzwi swoim małym ;) ciałkiem. Udało się go jednak nauczyć a dokładniej mówiąc przekupić smakołykami żeby nie bał się zostawać sam. Od trzech tygodni Borysek nic nie pogryzł podczas naszej nieobecności,po powrocie wita nas zaspany wulkan energii. Na spacerach już coraz więcej rozumie,wprawdzie na widok innych psów kładzie się obojętnie gdzie się aktualnie znajduje i za nic nie chce iść dalej. Chce się ze wszystkimi kolegami przywitać i pobawić. Nauczył się też przychodzić na zawołanie i można go już puszczać na łące skąd załączamy zdjęcia.
Borys wprowadził tyle energii i ciepła do domu,uwielbia się przytulać i wchodzić na kolana,nie wyobrażamy już sobie jak mogliśmy tyle lat żyć bez psa. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Fundacji że Borys jest z nami.
Borysa nie sposób nie kochać :)
Pozdrawiamy
Cała rodzina Borysa"Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.