STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
RENE
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: (DT) Sulejówek
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

11.08.2010r.
O Rene dowiedzieliśmy się w połowie lipca. Historia, jakich wiele: starszy bokser, mocno wychudzony, którego ciało pokryte jest dziwnymi śladami, które wyglądają jak po przypalaniu. Być może Rene stał się małym problemem dla wakacyjnych planów poprzedniego właściciela?
Bokser trafił do jednego z małopolskich przytulisk. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszki miał zostać przeniesiony do hotelu, ale niestety los chciał inaczej i Rene trafił do schroniska, gdzie musiał odbyć dwutygodniową kwarantannę. Dopiero po tym czasie mógł ruszyć w drogę po lepsze życie - do domu tymczasowego. W samochodzie bokser był przerażony i cały sie trząsł, w domu tymczasowym pierwszego dnia było podobnie, trząsł się, ale też bardzo garnął sie do opiekunki.

29.08.2010r.

Rene zaczął męczyć kaszel - trzeba było odwiedzić lekarza weterynarii. Bokserowi wykonano zdjęcia rtg płuc w premedykacji i dokładnie oczyszczono uszy. Przepisano mu odpowiednie leki i po kilku dniach jego stan bardzo się poprawił.
Rene jest psem bardzo spragnionym kontaktu z człowiekiem. Spacer z nim to nie lada wyzwanie - pierwsze pięć minut zajmuje opiekunowi zapinanie smyczy, ponieważ Rene szaleje z radości na widok opiekuna i zwija się w precelki.
Po wyjściu na dwór bokser bardzo głośno wyraża swoje uczucia - dezaprobatę, że opiekuna długo nie było w domu albo radość z powodu wspólnego spaceru - nie wiadomo. Wiadomo za to, że nie zwraca uwagi na psy obszczekujące go z różnych posesji, tylko cieszy się spacerem.
W domu jest psem idealnym, nie niszczy niczego, nie skacze na drzwi.

01.10.2010

Rene został przeniesiony do domu tymczasowego w Sulejówku. Zamieszkał z trzema bokserami: Albinem, Batonem i naszą podopieczną Tekilą oraz z sunią Pusią.

Rene świetnie sie dogadał z całą czwórką, ale najchętniej bawi sie z małą Pusią.

29.04.2011

Opiekunowie z domu tymczasowego Rene starcili niedawno Batona, swojego ukochanego boksera, który długo chorował na Cushinga. Podjęli decyzję, że Rene, który jest u nich już tyle czasu i bardzo przywiązał się do Pana Janusza zostanie na stałe.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.