STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRUTUS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: (DT) Bydgoszcz
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

21.08.2010r.

Brutus trafił pod opiekę Fundacji z powodu wyjazdu właścicieli za granicę. Przebywa obecnie w domu tymczasowym w Bydgoszczy dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy, Oli i Michała u których bokser zamieszkał.

Relacja z domu tymczasowego:

"Jest to jeden z tych bokserów, w których można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Nie dość, że piękny, to pragnący pieszczot i miłości bokser. Wychowywał się wśród dzieci.
Tak bardzo pragnie bliskości człowieka, że potrafi delikatnie podnieść przednie łapy, położyć na ramionach, wręcz opleść łapki dookoła szyi i całować po uchu:) Usiąść obok, żeby tylko pogłaskać, pomiziać.. Chce czuć się kochanym..
Jest bardzo posłuszny, bardzo ładnie podaje łapkę, siada, kładzie się na swoim miejscu jak jest o to poproszony. Chodzi na smyczy bardzo spokojnie, na koty i psy reaguje tylko zaciekawieniem. Prosi o wyjście na spacer. Jest po prostu cudowny.."

27.08.2010r.

Dostaliśmy nowy list z domu tymczasowego Brutusa:

" Brutus jest prawdziwym bokserem, zawsze chętnym do zabaw i pieszczot.
Uwielbia spacery.. najchętniej chodziłby co godzinę. Widać, że wcześniej dużo biegał, bawił się. Chcąc wyjść na spacer staje tylko przy drzwiach i patrzy się swoimi pięknymi ślepiami – i jak się temu oprzeć ??
Jeśli chce być pomiziany, podchodzi do człowieka i albo siada tyłem, albo kładzie delikatnie główkę na nodze. Chce uczestniczyć we wszystkim co się robi. Wskakuje lekko na kolana, gdy się siedzi przed komputerem, siada tyłem jak się siedzi na fotelu lub łóżku.
Spokojnie zostaje w domu, nic nie niszcząc, a jak się wraca, wita pełen radości trzęsąc tyłeczkiem i prosząc o przytulenie. Bardzo potrzebuje kochanego domu, w którym będzie mógł być kochanym i sam obdarzyć miłością."

30.08.2010r.

Brutus, a obecnie Precel  pojechał w weekend do nowego domu, gdzie zamieszkał z suczką rezydentką Kropką. Relacja z nowego domu:

" Zgodnie z umową wysyłam Ci Precla- tak go nazwaliśmy, bo jest tak zwinny, że precelki wykręca w powietrzu ;)
Jest milusi, przytulaśny, bardzo grzeczny, wspaniale się bawi- pies ideał. Musimy go nauczyć patyczków oraz zabawek – kompletnie nie ma pojęcia do czego służą. Biega jak chart wyścigowy, jak łania, przeskakuje z zapasem 1,5 metrowe kałuże, potrafi półtora obrotu w miejscu zrobić, taka sprężynka z ADHD ;), umie pędzić na oślep i nagle w miejscu się zatrzymać, żeby popędzić w drugą stronę (zwrot oczywiście w powietrzuJ ). U człowieka najszczęśliwszy jest jak przednimi łapkami wejdzie na kolana albo położy głowę na udzie. No i boksiowy śliniak… dekorator wnętrz niesamowity, ale ładnie pozwala sobie ciągłe gluty wycierać. Taka nasza mała radosna iskierka"

09.10.2010

Dostaliśmy kolejny list z nowego domu Brutusa/Precla:

" Mija już miesiąc odkąd Precel jest z nami. Z tej chudzinki z zaniedbaną sierścią zmienił się w pięknego psa- nabrał masy, cóż codziennie biega koło trzech godzin w lesie, a dobra holistyczna karma załatwiła problemy z wystającymi kosteczkami i łupieżem. Jest typowym psem rodzinnym- kocha wszystkich, każdego odwiedzi w łóżku ;), tam sprzeda całusa, tu się wtuli, gdzieś tam zajrzy czy przypadkiem człowiek nie potrzebuje pieszczot. Śmiesznie reaguje na gości- owszem boksiowa czułość, ale jak już wychodzą, to znika w najdalszym zakątku mieszkania, pewnie na wszelki wypadek żeby go nie zabrali...  Już się nie boi smyczy i zbliżającej się dłoni, wie, że nic groźnego go nie spotka... Z kotami się na pewno nie zaprzyjaźni ;), ale chyba dlatego, że uciekają, odwołany nawet z największego pościgu przybiega radośnie. I te rundki, galopy, skoki, nie można się powstrzymać od wybuchów śmiechu, gdy widzi się  cwałującego Precla w akcji- Precel-torpeda :). Strasznie go kochamy i... coś mi się wydaje, że z wzajemnością ;)"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.