STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KORA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

30.11.2008r Kora przyjechała do nowego domu w Warszawie :)

 

Życiowy zakręt zmusił dotychczasowego Pana Kory do podjęcia bardzo dla niego trudnej decyzji o oddaniu suczki do schroniska. Rozstanie dla obydwu stron było ogromną traumą. Zamiast ciepłego bezpiecznego domu suczka otrzymała zimny boks i drewnianą budę. Przeżyła tak ogromny stres, że przestała jeść i pić ...

Na szczęście potem było już lepiej. Zacząła chodzić na spacery z wolontariuszami, dzięki ich przyjaźni znowu zaczęła jeść i cieszyć się po boksiowemu.
Teraz suczka trafiła do domu tymczasowego, ale może tam pozostac tylko do 15 grudnia 2008r.

Tak opisują Korę wolontariusze i dom tymczasowy:
"Suczka z charakteru jest bardzo spokojna, pozytywnie nastawiona do całego świata, wraźliwa i delikatna. Pięknie chodzi na smyczy, umie zachowywać czystość, nieobca jest jej kanapa. Nie zna natomiast żadnych komend i nie wie co to zabawki. Była też bardzo wychudzona i zapchlona"

Bokserka jest po wizycie w lecznicy, miała wykonane wszystkie badania. Lekarz stwierdził, ze pomimo nie najlepszej kondycji fizycznej, jest okazem zdrowia i szybko nabierze odpowiedniej wagi.
Przed adopcją Kora zostanie wysterylizowana.Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.