STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
IGOR
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: (DT) Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

23.08.2010r.

Igor trafił kilka  do schroniska po śmierci właściciela, oto relacja wolontariusza:

" Igorek trafił do schroniska po śmierci swojego właściciela, ma ok. 4 lat, jest strasznie przygnębiony, nie chciał nawet podejść do mnie, jest już po kwarantannie, został wykastrowany, jest bardzo zadbanym boksiem. Obawiam się, że im dłużej będzie w schronie tym bardziej zamknie się w sobie, już teraz jest źle. Widać, że strasznie tęskni."

W dniu dzisiejszym otrymaliśmy informacje, że Igor został dotkliwie pogryziony przez psa Bernardyna, pies pilnie potrzebuje domu tymczasowego lub stałego.

25.08.2010r.

Dostaliśmy nowe informacje w sprawie Igora:

"Igor ma na imię Fuks, jest w schronisku od 1.07. Jest bardzo wychudzony. Pies, który go zaatakował nie chciał go dopuścić do jedzenia. Po wyprowadzeniu z boksu, nie wiedziałam co się z nim dzieje, trząsł się jak na mrozie, nie wiedziałam, co robić, nigdy nie widziałam czegoś takiego. Po jakimś czasie uspokoił się, zapoznaliśmy się bliżej,nawet mu się na zabawy zebrało. Widać, że potrzebuje bliskości człowieka. Dostał od Asi (pracownika schroniska, której strasznie dziękuje za wszystko, co dla nas robi) pełną miskę jedzonka, zjadł wszystko. Najgorsze było rozstanie i wzrok błagającego i przerażonego boksera, który z powrotem musiał wejść do boksu."

29.08.2010r.

W sobotę Igor przeszedł pod opiekę naszej Fundacji i przyjechał do domu tymczasowego do Warszawy. Przed przyjazdem do domu tymczasowego opiekunka zawiozła go do lecznicy, w której Igor miał kąpiel leczniczą.

Igor zamieszkał z rotką rezydentką Szilą. Jak każdy bokser od razu zainteresował sie zabawkami Szili przez co doszło do pierwszego spięcia między psami. Obecnie psy sie dogadują bez problemu.

W Niedzielę Igor pojechał do lecznicy, pobrano krew do badania podstawowego. Zostały również zdjęte szwy z nici plecionej niewchłanialnej pozostawione w skórze po kastracji, które spowodowały obrzęk wokól szwów oraz wyciekająca ropno-krwista wydzielinę. Pies dostał środek przeciwzapalny oraz środek na odrobaczenie.

Igor po wyjściu ze schroniska odzykał od razu humor, uwielbia się bawić zabawkamai, szczególnie tymi piszczącymi. Zna podstawowe komendy i jest wpatrzony w swoją opiekunkę, nie odstępuje jej na krok.

 

05.09.2010r.

Igor pojechał do nowego domu do Rzeszowa, nowi Państwo sami po niego przyjechali aż do Warszawy. Igor na początek dostał od nich piszczacą zabawkę, którą się od razu zajął.

Igor zamieszkał w nowym domu z psem rezydentem - małym yorkiem.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.