STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ARES
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

01.09.2010r.

Ares trafił do schroniska w zeszłym tygodniu z interwencji. Ma ok. 1,5 roku. Jest mieszańcem mastiffa i boksera, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych psów. Jest wychudzony. Zachowuje się jak szczeniak, kocha zabawy i spacery z pracownikami schroniska.

12.09.2010

Dzisiejszy dzień był dla Aresa dniem pełnym wrażeń, pies znalazł nowy dom i żeby tam dojechać,  musiał przejechać prawie całą Polskę. Udało sie to dzięki naszym wolontariuszom, którzy zorganizowali transport dzieląc go na dwie części czyli trasę schronisko- Warszawa i Warszawa-Kraków. Na miejscu już niecierpliwie czekała na Aresa jego nowa opiekunka.

17.09.2010

Dostaliśmy list z nowego domu Aresa:

" Ares w domu jest jak aniołek, spokojny, cichy, cały czas grzecznie śpi. Jak idziemy spać do sypialni, to on całą noc przesypia na swoim posłanku w drugim pokoju. Nie budzi w nocy, nie załatwił się ani razu w domku. Nauczył się już 3 razy dziennie wychodzić na spacery, choć póki co bardzo szybko się męczy. Wchodzenie na 4 piętro jest dla niego naprawdę dużym wysiłkiem. Po 10 minutach spaceru już jest zmęczony więc wracamy do domu. Myślę, że chłopak musi odzyskać siły i kondycję, bo na razie kompletnie nie ma sił. Wielki leniuch i pieszczoch z niego :)) Je z apetytem, a z katarem dużo lepiej, chociaż ciągle sporo kicha i bardzo często się dławi.
Niestety Ares nie potrafi się bawić zabawkami, chyba nikt go tego nie nauczył :( Co prawda powoli, podczas pieszczot zaczyna zaczepiać i otwiera swoją paszczę, żeby zmieścić w niej nasze ręce lub dłonie (koniecznie cała dłoń ;)). Nie wiemy jak nauczyć go bawić zbawkami :(

Na koniec powtarzam - Ares jest cudnym psem, w domu grzeczny jak aniołek, wielki pieszczoch i leniuch. Musimy go jeszcze nauczyć ładnie chodzić na smyczy i spokojniejszego reagowania na widok jedzenia, bo na widok smakołyków po prostu szaleje :)"

12.11.2010

Ares bardzo pilnie szuka nowego domu z powodu zmian i trudnej sytuacji rodziny u której przebywa.

Ares PILNIE potrzebuje nowego domu stałego lub choćby domu tymczasowego.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.