STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SABA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Kraków
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

21.09.2010

Saba ma koło 8 miesięcy, jest wulkanem energii. Bokserka pilnie potrzebuje nowego domu.

16.10.2010

Młodziutka Saba mimo wieku miała ciężkie życie. W wieku 6 miesięcy trafiła do schroniska, po jakimś czasie została adoptowana przez młode małżeństwo. Sielanka Saby trawała 3 miesiące i nagle pewnego dnia opiekunka Saby bez wiedzy męża oddała sukę do schroniska.

Dzięki osobie zaangażowanej w ratowanie psów z tego schroniska Saba została stamtąd zabrana.
W dniu wczorajszym Saba trafiła pod opiekę naszej Fundacji i przebywa obecnie w domu tymczasowym pod Krakowem. Saba jest żywiołową, energiczną bokserką. Jest mocno wychudzona i przeziębiona, w środę czeka ją wizyta u lekarza weterynarii.

02.12.2010

Saba zamieszkała w nowym domu pod Warszawą.

Relacja z nowego domu:

" Saba jest cudna, to wulkan energii.W domku się wycisza i idzie grzecznie leżeć lub gryźć kosteczki. Aktywność zaczyna się na spacerze, wtedy szaleje i wszędzie chce podejść, powąchać, zobaczyć.Na razie ciągnie na smyczy ale to mądra sunia, więc mam nadzieję, że szybko się nauczy do czego służy smyczka. Pierwszą noc spędziła pod ciepłą pierzyną wtulona do ludzkiej ręki. Ostatnio nawet została sama na chwilę w domu i nic nie zniszczyła, nie drapała też w drzwi bo słuchałam chwilę.
Sabula jest chyba zadowolona, nie było widać żadnych oznak tęsknoty. Cieszymy się strasznie i mamy wrażenie, że jest z nami od zawsze.  Kochamy bardzo tą małą kruszynkę."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.