STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ALDA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Zabrze
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

21.09.2010

Alda została dziś zabrana przez naszych wolontariuszy dotychczasowym opiekunom, którzy zrzekli się jej. Bokserka ma koło 2 lat. Musiała opuścić swój dom, gdyż sytuacja rodzinna jej Państwa zmieniła się i Alda nie mogła dalej mieszkać w domu, a Pani nie chciała, żeby przebywała na podwórku. Alda ma aktualne szczepienia, niestety jest strasznie chuda, zdecydowanie brakuje jej  kilogramów. Jest bardzo wesoła, uwielbia jeździć samochodem, wychowywała się wśród dzieci, jest ogromnym pieszczochem i przytula się do wszystkich, których ma w zasięgu swoich 4 łapek.

22.09.2010

Alda przyjechała dziś do domu tymczasowego do Warszawy, zamieszkała z bokserką rezydentką Bonittą oraz tymczasowiczem Rufusem.

Relacja opiekunki:

"Alda jest taka delikatna. Boi się ręki,  starałam się ją pogłaskać bardzo delikatnie ale się bała.Teraz już tuli się do mnie. Nie może się najeść. Karmię ją w mniejszych porcjach co 2 godziny.

kiedy Asia wzięła ją do nas do sypialni, a tam jest cała ściana w lustrach i szafa w lustrach, to warczała sama na siebie, potem przestała."

29.09.2010

W piątek 24 września Alda pojechała do lecznicy na badania kontrolne.

Opis badania:
"Silna bolesność w okolicy nasady dalszej kości udowej, zalecane badanie dokładne w znieczuleniu. Szmer sercowy u podstawy serca. Zalecono wykonanie echa serca."

Wyniki krwi wskazują na silną anemię, prawdopodobnie z niedożywienia oraz przewlekły stan zapalny, lekarz zalecił wykonanie badania usg jamy brzusznej.

W domu tymczasowym Alda zmieniła imię na Kaja. Relacja opiekunki:

"A Kaja na dzień dzisiejszy jest fenomenalna, ewidentnie jestem dla niej główną osobą do pieszczot, pakuje mi się na kolana, chodzimy na spacery i jest bardzo posłuszna.
Zauważyłam że jej organizm przyzwyczaja się do jedzenia, je coraz więcej, mam nadzieję że już nie długo będzie to widoczne na jej posturze. "

14.12.2010

Alda zostaje w domu tymczasowym na stałe :-)

Relacja z domu:

" Kaja (Alda) ma się dobrze, mam nadzieję że jest tak samo szczęśliwa z nami jak my z nią, jest radosną suczką, szalejącą na spacerach, uwielbiającą zabawy z piłeczką kortową i bieganie w podskokach zająca :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.