STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TAJSON
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

23.09.2010

Tajson błąkał się jakiś czas po ulicach jednej z Warszawskich dzielnic, był coraz chudszy.

Staruszkiem zainteresowały się trzy Panie mieszkające po sąsiedzku na tym samym osiedlu. Dzięki nim udało się znaleźć właściciela Tajsona, okazało się jednak, że nie jest on zainteresowany odebraniem psa, ponieważ po rozstaniu z żoną postanowił się boksera pozbyć.

Staruszkiem przez jakiś czas opiekował się więc Pan, który niestety bardzo często zaglądał do kieliszka.

Dzięki inicjatywie Pani Moniki, Ani oraz Agnieszki staruszek został zgłoszony naszej Fundacji i przeszedł pod jej opiekę.Obecnie przebywa w domu tymczasowym pod współną opieką Pani Ani i Pani Agnieszki.

Bokser jest bardzo przyjaźnie nastawiony do wszystkich, na koty Pani Agnieszki zupełnie nie reaguje, a Panią Anię nie odstępuje na krok.

W przyszłym tygodniu Tajsona czeka wizyta kontrolna u lekarza weterynarii.

01.10.2010

Tajson pojechał w środę 29 września do lecznicy na badania kontrolne. Pobrano mu krew, wyczyszczono uszy, został równiez odrobaczony. Staruszek bardzo dużo pije, lekarz zalecił więc wykonanie usg jamy brzusznej.

14.04.2012

Tajson zamieszkał u sąsiadki Pani Ani , opieunki tymczasowej Tajsona. Pies zostanie tam na stałe.

Pani Ania nie poinformowała Fundację o zmianie adresu zamieszkania psa, wszelkie próby kontaktu zarządu oraz wolontariuszy Fundacji były nieskuteczne. Opiekunka nie odbierała telefonów, nie odpisywała na smsy, w końcu wyłączyła telefon.

Pierwsza wizyta pod domem opiekunki była nieudana, nie zastaliśmy nikogo. Podczas drugiej wizyty wolontariusz został poinformowany, że pies ma się dobrze, jednak opiekunka odmówiła pokazania boksera, nie chciała też podać swojego nowego numeru telefonu. Obiecała zadzwonić do zarządu Fundacji, niestety tego nie uczyniła.

Podczas trzeciej wizyty zostaliśmy wprowadzeni przez opiekunkę w błąd, która stwierdziła, że Tajson przebywa u jej syna. Tym razem również nie chciała podać kontaktu do nowego opiekuna.

Zaniepokojeni kolejny raz dzwoniliśmy za pomocą domofonu do sąsiadów, bez skutku. Dopiero spotkane na spacerze ze swoimi psami Panie poinfomowały nas, że Pani Ania przekazała jakiś czas temu boksera sąsiadce, która postanowiła go zostawić u siebie na stałe.

Nowa opiekunka potwierdziła tą informację, wiemy że bokser ma u niej bardzo dobrą opiekę.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.