STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ALICJA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Hotel Poznań
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

23.09.2010

Alicja szuka nowego domu z powodu bardzo częstych wyjazdów jej opiekunki.

Suczka jest wysterylizowana, bez problemu dogaduje sie z innymi psami, zna podstawowe komendy.

Uwielbia towarzystwo dzieci, chciałaby się bawić cały czas. Umie zostawać sama w domu i nic nie niszczy.

15.10.2010

Historia Alicji jest smutna, jej opiekunka nie dała jej szansy i nie poczekała, aż uda jej się znaleźć nowy dom. Alicja dwa tygodnie temu została oddana przez właścicielkę do schroniska. Sunia to bardzo przeżyła, ponieważ jest to jej drugi pobyt w schronisku.

Obecnie sunia jest pod opieką naszej Fundacji i przebywa w hotelu w Poznaniu.

20.10.2010

W weekend Alicja zamieszkała w swoim nowym domu w Brwinowie. Zamieszkała z bokserem rezydentem Vivem i kotami. Relacja z nowego domu:

"Alicja, (od wczoraj u nas z powodu sąsiadki mamy) Alis lub Aliska (reaguje) maskota jest bardzo bystra.
Jest odważną sunią, nie daje sobie w kaszę Vivowi dmuchać.Są starcia miedzy psami z powodu jedzenia lub zazdrości o nas. Nasz dominant jest trudny. Muszę na niego krzyknąć, i dopiero się zreflektuje. Ale ona też sama dzisiaj się na niego rzuciła. A na podwórzu szaleją bez pamięci.Teraz śpią już obok siebie. Bo wczoraj były oddzielnie. Sukces z kotami. Zupełnie jej nie interesują. Przyznam,wczoraj trochę szok. Wyskoczyła z auta malutka sprężynka na krótkich nóżkach z zawiniętym jak prosiaczek ogonkiem, wcale nie zastraszona i na dodatek pierwsze starcie jeszcze na ulicy. Powiem szczerze bardzo się zmartwiłam.Ale dzisiaj już jestem spokojniejsza, choć kilka razy znów się napadły..Pewnie jeszcze kilka dni będzie walki o władzę. Musi się utrzeć. Miała pani rację, że musiała być bita, bo nasz półroczny  kot Mokosz (od 2 m-cy u nas) jeszcze nie zbratał się z Vivem i czasami pierze go po nosie. To samo zrobił z Alis i ona biedna bardzo się wystraszyła. Ale dzisiaj całe kocie towarzystwo plątało się koło niej i było w porządku.Koty raczej jej nie interesują. Tak naprawdę , to jest ważniejsze a nad Vivem musimy popracować.O jedzenie sie  nie martwię, bo dziewczynka ma apetyt."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.