STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ASHA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

27.09.2010

Asha ma koło roku, jest wysterylizowana i zaszczepiona. Do schroniska trafiła bardzo wychudzona.

Asha dogaduje siebez problemu z innymi psami, jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.

09.10.2010

W dniu dzisiejszym Asha przeszła pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkała w domu tymczasowym w Warszawie. Bokserka jest mocno wychudzona, czeka ją wizyta w lecznicy.

10.10.2010

Dostaliśmy relację z domu tymczasowego Ashy:

" Witamy,
Wczoraj ok godz 24 przyjechała do nas Asha. Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy bokserki.
W końcu przyjechał do nas piękny- szkielecik.
Jest cudowna! Gdy otworzyliśmy drzwi od mieszkania jej ogonek poruszył się :) Już wtedy wiedziała, że ma nowy ciepły kochający domek!
Zjadła, napiła  się i oczywiście... wsokczyła na środek łóżka na poduszkę :)!  I już nie można jej było zrzucić :) Spaliśmy na dwóch końcach na boczku bo dla nas miejsca już nie było:). A rano?? Jejku jak się cieszyła, że już wstaliśmy!! 8:30 a ona już na nogach. Jest naprawdę kochaną i wspaniałą przylepą. Właśnie kiedy do Was piszemy, śpi u Agi na kolanach i tak przechodzi raz do mnie raz do niej! Nasza wspaniała chudzinka. Obiecujemy już nigdy nie pozwolimy jej skrzywdzić !!
Pozdrawiamy Aga i Michał"

24.10.2010

Agnieszka i Michał, opiekunowie z domu tymczasowego Ashy podjeli decyzję, że bokserka zostaje u nich na zawsze :-)

"Witamy,
Dziś mija 3 tydzień odkąd Asha jest z nami! Przytyła już prawie 4 kg.Niestety w moczu wytrąca białko:( Trzeba powtórzyć badanie krwi i moczu, jest też najprawdopodobniej uczuleniowcem.:( strasznie się drapie i ma czerwoną skórę.:( Z psem rezydentem mogłyby się bawić cały czas! Nawet po godzinie 22. Jak się nie bawią to jedzą jak nie jedzą to śpią :). Oczywiście Germaine wiedziała od początku, że Asha nie będzie długo miała u nas domu tymczasowego... Ponieważ jest już nasza !! ;)
Pozdrawiamy Aga, Michał, Asha i Gordiasz ;)"

07.05.2012

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia od Agnieszki, opiekunki Ashy:

"Witamy,
Asha jest już z nami ponad rok nasza miłość do niej jest przeogromna (mamy nadzieje, że i ona nas tak kocha jak my ją J)
W sierpniu pojawił się w nasze rodzinie nowy członek. Baliśmy się troszkę o reakcję Ashki, ale była cudowna. Nasz synek Nikoś jest przeszczęśliwy przy naszej kochanej psince. Jak to małe dziecko jest jeszcze nie delikatny w stosunku do suni, ale ona znosi to dzielnie! Więc jeżeli Państwo martwią się o relację miedzy bokserem a dzieckiem uważam,że nie ma powodów ! ;)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.