STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOLO
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT Kozienice
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

16.10.2010

Bolo ma 8 lat, trafił do schroniska jakiś czas temu. Bokser bardzo przeżywa pobyt w schronisku, robi się coraz zimniej. Czy znajdzie się ktoś o wielkim sercu i odwadze, kto przygarnie psa w starszym wieku ratując go przed zimą i powolnym gaśnięciem w schronisku?

Bolo pilnie potrzebuje domu stałego lub choćby tymczasowego!!!

 

19.10.2010

W dniu dzisiejszym Bolo przyjechał do siedziby Fundacji do Warszawy. Bardzo dziękujemy pracownikom schroniska za przywiezienie boksera.

Bolo został zawieziony do lecznicy w której miał pobraną krew, zrobione zdjęcie rtg klatki piersiowej, wyczyszcone uszy. W czwartek ma umówioną kastrację, w weekend pojedzie do domu tymczasowego w Kozienicach.

Bolo jest bokserem bardzo spokojnym , posłusznym, ułożonym, zna podstawowe komendy, uwielbia jeździć samochodem, pięknie chodzi na smyczy.

25.10.2010

W czwartek Bolo został wykastrowany, w sobotę pojechał do domu tymczasowego w Kozienicach, gdzie zamieszkał z 9 letnią bokserką Moną i suczką Nusią. Początki były trudne, rezydentka Mona nie była zachwycona obecnością nowego gościa w domu. Bolo ze spokojem znosił zaczepki Mony, obecnie psy przebywają w tym samym pomieszczeniu i już nie dochodzi do konfliktów.

28.10.2010

Dostalismy maila z domu tymczasowego Bolo:

"Bolo ma się u nas dobrze. Podbił serca wszystkich domowników. Mimo swoich rozmiarów wskakuje na kolana i się przytula.  Jest przecudownym pieskiem, nie reaguje zupełnie na zaczepki ze strony naszych suczek, a wręcz uważa je za zachęte do zabawy .Cały czas spędzałby na podwórku, każdy kijek czy inna tego typu rzecz jest dobra do zabawy. Jest bardzo posłuszny niczego nie zrobi bez pozwolenia. Rana po zabiegu goi sie dobrze. Jak prawdziwy facet Bolo chrapie na cały dom;)"

06.03.2011

Dostaliśmy maila z domu tymczasowego Bolo:

" Bolo jest już u nas ponad 4 m-ce więc czas najwyższy się odezwać. Boksio ma się bardzo dobrze. Z naszymi suczkami polubił się bardzo. Razem śpią i jedzą z jednej miski. Czasem są jakieś drobne kłótnie jak to w każdej nawet najlepszej rodzinie. Boluś jest przecudownym psem. Nie ma z nim absolutnie żadnych problemów. Reaguje na każde polecenie, ładnie wraca na miejsce poproszony o to. Uwielbia spać w łóżku z człowiekiem. Gdy przyśnie przed telewizorem a po obudzeniu zorientuje się ,że wszyscy pokładli się spać przychodzi do łóżka i cudnie mruczy,żeby mu miejsce zrobić obok. Tak samo jest z jedzonkiem jak zaczyna burczeć w brzuszku zaraz zaczyna tańczyć wokół miski
mrucząc ślicznie. Zastanawia nas tylko jak taki cudowny pies mógł się znaleźć w schronisku."

16.08.2011

Opiekunowie z domu tymczasowego Bolo podjęli decyzję, że Bolo zostaje u nich na zawsze :-)

" Witam,
Tym razem mail będzie krótki i bardzo konkretny. Chcieliśmy tylko poinformować, że Boluś zostanie z nami już na zawsze i ślicznie prosimy o przeniesienie go do psiaków już adoptowanych:).
Załączam parę zdjęć na dowód, że jest mu z nami naprawdę dobrze, albo raczej nam z nim;) "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.