STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
POLA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

21.10.2010

Pola przebywa w schronisku już dwa miesiące. Nikt się po nią nie zgłosił, nikt nie szukał. Bokserka jest  bardzo grzeczna i spokojna, rzadko można usłyszeć jej szczekanie.  Mieszka z innymi suczkami i bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Jest wysterylizowana. Mieszka w boksach zewnętrznych w schronisku i choć ma budę dobrze ocieploną, to nie jest to jednak miejsce dla bokserki. Idzie zima, a noce coraz chłodniejsze.  Pola czeka na dom, który da jej miłość i przygarnie ją do końca swoich dni.

24.10.2010

W sobotę Pola przeszła pod opiekę Fundacji i zamieszkała w domu tymczasowym w Warszawie. Podczas jazdy, w samochodzie była bardzo smutna i zrezygnowana. W domu tymczasowym przywitał ją bardzo serdecznie pies rezydent Bzik. Pola natomiast na początku cały czas warczała na Bzika, nie pozwalała mu podejść do opiekunki, bardzo pilnowała wejścia do kuchni. Jak na prawdziwą bokserke przystało od razu przetestowała kanapę i posłanie kolegi. Na szczęście Bzik zupełnie nie reagował na jej zaczepki i psy się w końcu dogadały.

26.10.2010

Dostaliśmy maila z domu tymczasowego Poli:

"Pola przyjechała do nas w sobote o godz.20.00. Jest to sunia bardzo mała i drobna,wygląda jak kilku miesięczny szczeniak.W pierwszym momencie chciała pokazać, że to ona rządzi, a nie Bzik w naszym domu. Upodobała sobie posłanie Bzika i całe dnie spędza smacznie śpiąc na nim.Uwielbia chodzić na spacery, gdzie załatwia swoje potrzeby. Jedynie na spacerach trzeba dziewczynie przypominać, żeby nie ciągnęła.Widać, że była kiedyś tych komend uczona, ale nie do końca chce o nich pamiętać. Apetyt Poli dopisuje i mamy nadzieję, że sunia szybko odzyska prawidłową wagę. Jest to suczka bardzo grzeczna i cicha. Jedynie jak coś chce to mruczy jak kotek i przy okazji wydaje z siebie inne ciekawe dzwięki."

19.11.2010

W weekend Pola pojechała do nowego domu do Łodzi :-)

Dostaliśmy zdjęcia szczęśliwej Polci.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.