STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
CZIKO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Rzeszów
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

27.10.2010

Z powodu trudnej życiowej sytuacji właścicielka Cziko i Kory, adoptowanej od nas wiosną, szuka dla swoich ulubieńców nowych domów. A najlepiej jednego fajnego domu.
Cziko jest nie tylko ślicznym psem, ma także fajny charakter. Uwielbia pieszczoty i zabawy z człowiekiem. Ma łagodne usposobienie, z nikim nie szuka swady. Zaczepiony - cóż, broni swego zdania.
Cziko jest zdrowy. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

22.12.2010

Cziko kilka dni temu pojechał do nowego domu. Bokser tak bardzo przeżył rozstanie ze swoją Panią, że przez cały weekend siedział pod drzwiami nowego domu i płakał.

Cziko wrócił do swojego domu, zostanie tam już na zawsze mimo trudnej sytuacji właścicielki.

29.04.2011
Cziko ponownie bardzo pilnie szuka domu, rozstanie z dotychczasową właścicielką na pewno będzie dla niego bardzo przykrym przeżyciem, bokser wychowywał się tam od małego.
Bokser jest młody, bardzo uczuciowy, jeżeli szybko nie znajdzie domu, trafi do schroniska.

22.05.2011

Cziko parę dni temu przeszedł pod opiekę Fundacji i  zamieszkał w Domu Tymczasowym w Rzeszowie.
Relacja Agaty:
"Cziko, zwany również Chico Latino, jak przystało na prawdziwego mężczyznę nie lubi się fotografować. Bardzo musiałam się nagimnastykować, aby pstryknąć mu parę fotek :)
Boksioł był baaaardzo wychudzony. Dziś już to nie ten sam pies, którego przywieźliśmy w piątek 13-tego. Na mordce pojawia się uśmiech, powolutku zaczyna podsypiać w ciągu dnia. W nocy grzecznie śpi na moim fotelu :)
Cziko bardzo grzecznie zostaje w domu 8 godzin, niczego nie niszczy, nie przestawia. Ukradł nam tylko raz bułkę ;) ale w dodatku tak rozwinął z opakowania, że wyglądało to jakby człowiek otworzył :) Aha... i uwielbia jazdę samochodem.
Pozdrawiam
Agata"


29.06.2011

Cziko zamieszkał kilka dni temu w nowym domu w Międzyrzeczu, czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

05.07.2011

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Cziko:
" Jak obiecałam, daję kilka zdjęć Czikiego, żeby pokazać iż piesek czuje się dobrze. Jak widać piesek jeździ z nami na wycieczki, nie siedzi sam w domu. Był nawet z nami na rybach. Cziko uwielbia bawić się piłeczkami i patykami pod każdą postacią. Staje się coraz bardziej rozbrykany i wesoły. Zaczyna się bardziej słuchać i się zaklimatyzował z otoczeniem oraz z naszymi znajomymi. Śpi już na swoim posłaniu i nie spaceruje już w nocy. Dołączam kilka zdjęć Czikiego."


29.04.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Pani Basi, opiekunki Cziko:
"Witam Pani Alu,
Przesyłam zdjęcia naszej pociechy, pieska Czikiego, którego adoptowałam w czerwcu. Boksio czuje się doskonale, bardzo przybrał na wadze i zrobiła się z niego kuleczka. Jest rozpieszczany i kochany. Wysyłam do Pani kilka jego fotek. Pies jest niedopoznania. Pozdrawiam Basia."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.