STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FAFLUN
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

28.10.2010

Faflun trafił do schroniska prosto z łańcucha, z odmrożonym pyskiem i odleżynami, był bardzo mocno wychudzony.  Miał takie odleżyny ,że trzeba je było usunąć operacyjnie. Ma chorą wątrobę, do końca życia musi jeść tylko weterynaryjną karmę Hepatic. Faflun jest już po kastracji.
Nie zgada się z psami, z suczkami wedle swojego uznania.
Faflun czeka na swój dom, aby wreszcie na stare lata mógł zaznać trochę ciepła domowego i mieć wreszcie swojego człowieka tylko dla siebie choć na te ostatnie dni życia.

Kontakt w sprawie adopcji: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT, ul.Rybacka 7 78-400 Szczecinek  tel. 094 711-01-00

28.07.2011

Staruszek Faflun czekał na dom bardzo długo... i doczekał się mimo swojego wieku :-) Resztę życia spędzi kochany, w domu !!! Zamieszkał w Sępólnie pod Bydgoszczą.

Relacja z nowego domu:

" Witam,
Przesyłam trochę informacji o Fąflu oraz parę fotek.
Podróż przebiegła  w normie, na początku był zainteresowany tym co za oknem a później się położył i spał. W domu przez pierwsze godziny wąchał i oglądał włości. Zabiegi takie jak kąpanie, obcinanie paznokci zniósł ze stoickim spokojem. Ze stałą mieszkanką domu czyli bernenką Luną ma kontakt poprawny ale bez żadnych emocji, ani z jednej ani z drugiej strony. Na spacerze chodzi spokojnie, nie ciągnie i co chwile sprawdza czy na drugim końcu smyczy ktoś jest.
Noc przespał spokojnie na kocu w pobliżu nas i Luny. Potrzeby załatwia na dworze jak dobrze wychowany rasowiec. Generalnie zachowuje się jak starszy stateczny pan o dobrych manierach. Uwielbia bawić się piłką i aportować. Z piłką nie rozstał się nawet na spacerze.
Cieszymy się , że mógł dołączyć do naszej rodziny."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.