STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BART
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Kraków
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

06.11.2010

Bart ma około 5 lat. Został znaleziony 1 listopada w Porąbce na cmentarzu. Ludzie twierdzili, że błąkał się tam już przynajmniej od tygodnia, leżal w jednym miejscu. Jest niesamowicie spokojny, grzeczny, łagodny. Można mu bez problemu zajrzeć w zęby, smakołyk bierze z ręki delikatnie. Trochę robi wrażenie jakby "nieobecnego". Jest ładnie zbudowany ale wychudzony.

Bart jest bardzo zrezygnowany, nie chce jeść, bardzo potrzebuje bliskości człowieka.

08.11.2010

W Sobotę wieczorem Bart przeszedł pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym pod Krakowem. Bokser był bardzo zrezygnowany i smutny, nie chciał jeść ani pić. W Niedzielę jego stan się nie zmienił, pies nie jadł i nie pił, nie załatwiał również swoich potrzeb, cały czas piszczał i się napinał. Pies został natychmiast zawieziony do lecznicy, gdzie wykonano mu zdjęcia rtg jamy brzusznej, które wykazały zatkane jelita. Bokserowi podano kroplówki ponieważ był bardzo mocno odwodniony.

Bartowi zrobiono lewatywę- okazało sie, że pies miał w jelitach bardzo dużo kości. W dniu dzisiejszym zostanie wykonane kolejne zdjęcie rtg, żeby się upewnić, że w jelitach już nie ma kości. Zostanie również podana kolejna kroplówka.

07.12.2010

W weekend Bart pojechał w długą podróż z Krakowa do nowego domu w Toruniu.

Relacja z nowego domu:

 

"Witamy wszystkich :-)

05 grudnia nadszedł TEN dzień – nasze spotkanie z Bartem. Uprzejmie nas obwąchał, przyjął smakołyk i po kilku minutach ruszyliśmy we wspólną podróż do DOMU. W samochodzie Bart był grzeczny i spokojny. Pierwsze wejście do mieszkania – kontrola wszelkich pomieszczeń. Jak każdy boksiu szczególnie zainteresował się kuchnią;) Wieczorny spacer i pierwsza noc. Spaliśmy nieco niespokojnie, ale Bart po kilku spacerach powoli przyszedł do nas i położył się między nami…

Kolejny dzień – żona wyszła na chwilę z mieszkania. Powrót i pierwsza trochę jeszcze niezdarna radość Barta z powrotu domownika. Pierwsze przytulanie i zabawa na dworze. Uważnie obserwuje każde wyjście z mieszkania i coraz radośniej wita powroty. Pojechaliśmy razem we trójkę zobaczyć nasz nowy dom – już wkrótce wielka przeprowadzka. Bart nie zostaje sam, ale najlepiej się czuje jak „całe stado” jest razem. Jest kochany i nie szczędzimy mu pieszczot. Z każdą chwilą poznajemy się lepiej i jest pewne, że będziemy szczęśliwą rodziną. Tak się zaczęła nasza „Neverending story”…"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.