STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
WAGNER
Wiek: 7-9
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

19.11.2010

Wagner ma koło 7 lat, trafił do schroniska jakiś czas temu bardzo zaniedbany. Dzięki opiece w schronisku obecnie czuje się dużo lepiej i jest gotowy do adopcji.

Wagner jest bardzo kochanym i ciepłym psem, uwielbia człowieka, jest bardzo kontaktowy, oddany i wierny.

Czy ktoś da Wagnerowi szansę mimo jego dojrzałego wieku? Bokser tak bardzo chce mieć swojego człowieka....

04.12.2010

W dniu dzisiejszym Wagner przeszedł pod opiekę Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym w Łańcucie.

Wagner bez problemu dogadał się z bokserką rezydentką, gorzej było ze świnką morską, którą chciał na początku zjeść.

Bokser reaguje na komendy, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do domowników i bardzo posłuszny.

Czekamy na relację i zdjęcia z domu tymczasowego.

18.12.2010

Dostaliśmy e-mail z domu tymczasowego Wagnera,nazwanego przez opiekunkę Korkiem:

" Korek od razu po przyjeździe do Nas poczuł się jak w domu. Na dzień dobry wsunął miskę karmy , napił się wody śmiecąc przy tym wszystkim okrutnie i przystąpił do rozdawania buziaków z glutkiem  (każdemu po jednym przynajmniej ). Jak już się nacieszył ludźmi, zaczął zwiedzać dom. Świnka morska nie przypadła mu do gustu , staranował klatkę i Nasz kochany Figaro zniknął w paszczy (potwora ), widać było tylko dupkę. Moje córki bez problemu odebrały świneczkę i cała ta sytuacja zakończyła się szczęśliwie dla gryzonia. A ile przy tym było śmiechu . Następnym etapem było zapoznanie z boksią rezydentką. Oboje od razu przypadli sobie do gustu. Ślicznie się razem bawili. Problemem okazała się nasza druga sunia , która na intruza zareagowała agresją ,a Korek odwdzięczył się jej tym samym. Kotami był bardzo zainteresowany, raczej w celach poznawczych, krzywdy im nie zrobił. A normą jest, że jak kot ucieka to trzeba gonić ! Co by to był za pies jak by reagował inaczej?
Koreczek to starszy boksiołek , któremu człowiek wyrządził ogromną krzywdę. Mimo tego co go spotkało, jest wspaniałym psem. Jest bardzo kochany, taki psi pacyfista.Umie zachować czystość w domu,ślicznie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie zwraca uwagi na zaczepiające go psy.Jedyne co mu się nie spodobało to szybko jadący rowerzysta.Chętnie by takiego pogonił.
Wczoraj Korek wyruszył w długą  podróż do swojego domku tymczasowego w Poznaniu. Podróż zniósł spokojnie. Teraz jest u  Pana Marka, a ja trzymam  kciuki za adaptację w nowym otoczeniu."

02.07.2011

Wagner jest starszym bokserem, który mieszka w domu tymczasowym z bokserką rezydentka Luką oraz naszymi Fundacyjnymi bokserami Sarą i Miką.

Przez ten czas pies bardzo przywiązał się do swojego opiekuna Marka oraz do bokserów z którymi mieszka, podjęliśmy więc decyzję, że Wagner pozostanie w domu tymczasowym na stałe przechodząc pod stałą opiekę naszej Fundacji, co oznacza, że Fundacja SOS Bokserom będzie zapewniać Wagnerowi regularnie wyżywienie oraz pokrywać koszty leczenia psa.

Można wspomóc Wagnera biorąc udział w akcji: Pełna Miska i pomagając naszej Fundacji w utrzymaniu boksera.

 

22.12.2013

Dostaliśmy bardzo smutną wiadomość z domu Wagnera.
Bokser był ostatnio słabszy, lekarz podejrzewał cukrzycę, Wagner miał badane krwi, które wykluczyło tą diagnozę.

Kilka dni temu Wagner zemdlał, długo nie mógł odzyskać świadomości, miał przejść kolejne badania, niestety nie zdążyliśmy....
Wagner przeszedł za TM.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.