STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRUTUS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Krapkowice
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

29.11.2010

3 letni Brutus trafił jakiś czas temu do schroniska, bokser jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich, bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie wykazuje żadnej agresji.

Brutus mieszka w boksie zewnętrznym, więc pilnie potrzebuje domu tymczasowego lub stałego!!

05.12.2010

W piątek 3 Grudnia Brutus przeszedł pod opiekę Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym w Krapkowicach z bokserką rezydentką Buffi oraz naszym Fundacyjnym Zeusem.

Relacja opiekunki:

"Dzis rano w samo południe, jak Cowboy z Dzikiego Zachodu, dołączył do naszego stadka Brutus - Chudziak. Jest to psiak młody, 2-3 letni (dokładne oględziny w przyszłym tygodniu u lekarza weterynarii).

Brutus jest bardzo wychudzony, z ta swoją chudością i meeega długimi nogami wygląda jak bocian, jak go troszkę podtuczę będzie naprawdę dużym, pięknym psem.

Moje psy Buffi i Zeus nie były specjalnie zadowolone z nowego towarzysza ( kto lubi konkurencję ?).
Buffi nawet wystartowała do niego z zębami, Zeus dołączył ale bez zębów, ponieważ ich prawie nie ma, ale podkręcony przez Bufficę też próbował go atakować, na szczęście bez rozlewu krwi. Starcie trwało koło 2 minut, rozdzielone towarysztwo rozeszło się po mieszkaniu, poleżeli, zjedli i poszliśmy na spacer.
PS Brutus ma strasznie duzo blizn po pogryzieniach i wygladające jak po przypalaniu papierosem."

15.12.2010

Dostaliśmy kolejne wieści z domu tymczasowego Brutusa:

"Brutus się super zaaklimatyzował, jak widać na fotce śpi razem z Buffi ,z karmieniem też juz nie ma takich akcji, nie muszę ich izolować, nawet cała trójka robi obchód po jedzeniu w celu sprawdzenia innych misek, a nóż widelec coś tam ktoś zostawił....poza tym na spacerach fajnie sie bawią, co prawda jesteśmy krótko bo Brutus marznie, ale wariują razem. Brutus zna także podstwowe komendy sia, daj łapke, na miejsce- to ostatnie często jest używane bo włazi mi do łóżka i nie mogę jemu pozwalać skoro Zeus i Buffi nie moga, ponadto Brutus jest bardzo pozytywnie nastawiony do całego świata, zaczepia ludzi na ulicy i chce ich calować ,weta to tak obslinił, że biedny musial okulary myć. Troszkę jest problem, kiedy musze wyjsc z domu bo wtedy psiak skacze na klamkę w celu otworzenia drzwi, ale pracujemy nad tym, za to jak wracam cala trójka siedzi grzecznie pod drzwiami wygladają wtedy jak trzy kamienne figury, ale tylko do momentu kiedy nie powiem SIEMA BANDA - wtedy wszystkie skaczą na mnie liżą i jest ogólna masakra powitaniowa."

17.01.2011

Brutus pojechał w czwartek 06.01.2011 do nowego domu.

Relacja z nowego domu:

" Dzień dobry,

Krejzo (dawniej Brutus) trafił do nas w czwartek Trzech Króli. Drogę- ponad 250 km- zniósł bardzo dobrze- od razu wgramolił się na siedzenie, oparł głowę o zagłówek i ze smutkiem patrzył na oddalający się dom tymczasowy. Wiedział, że teraz czeka go mnóstwo nowości- nowe miasto, nowy dom, nowe zapachy, własne posłanko i miski :) W głębi duszy cieszył się. W drodze raczył nas rozmaitymi "zieleninowymi" bączkami. Gdy przybyliśmy na miejsce jak nigdy nic wpakował się do swojego posłania. Krejzo jest bardzo żywiołowym psem, uwielbia długie męczące spacery, w domu też nie może wysiedzieć na miejscu- dopiero jak się zmęczy kładzie się na posłanko i przemile chrapie. W pierwszym dniu boksio zasikał nam ze szczęścia połowę przedpokoju :)
Odwiedziliśmy również weterynarza, Krejzo waży 32kg i powinien jeszcze przytyć ok 10 kg. za tydzień idziemy ponownie na szczepienia dodatkowe oraz na wszczepienie czipa.
We wtorek byliśmy na szkoleniu i Krejzo był chyba nieco niezadowolony ale radził sobie całkiem nieźle. Treser powiedział, że pies jest bardzo inteligentny i szybko się uczy. Już nie ciągnie na spacerze, uczy się też cierpliwości- nie pędzi na złamanie karku do miski tylko czeka aż "dostanie pozwolenie". Teraz czeka nas jeszcze 16 lekcji więc będzie musiał to jakoś polubić."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.