STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAJA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Tczew
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

04.12.2010

Maja przebywała w schronisku od listopada, ma koło roku, jest drobniutką bokserką.

Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Tczewie. Relacja opiekunki:

" Maja bardzo źle znosiła pobyt w schronisku, schudła. Dosłownie szkieletorek. Na zdjęciach tego tak nie widać. Jest bardzo wystraszona, boi się wyciągniętej ręki. Ma biegunkę i katar. Na spacerkach biega, jest żywiołowa i  ładnie chodzi na smyczy. Jazda samochodem - bez problemu.  Zna polecenia zostań i na miejsce. Zostawiona sama na 30 minut spokojnie czekała. Nie reaguje na moje dwa koty."

14.12.2010

Relacja z domu tymczasowego Maji:

" Maja coraz lepiej aklimatyzuje się w domu, zaczyna nam ufać. Nie rozumiem dlaczego wylądowała w schronisku. Szukam w niej wad i nie znajduję. Jest czystym psem, nawet w czasie biegunki nie zaliczyła wpadki. Pozostawiona sama w pokoju z pluszakami i kością dzielnie czeka na otworzenie drzwi. Na spacerach sprawdza czy koniec smyczy jest w moim ręku i czy gdzieś się nie zgubiłam. To wspaniały pies. "

20.12.2010

Maja w dniu wczorajszym zamieszkała w nowym domu, relacja z domu :

" Maja jest kochana. Po przybyciu do domu pierwsze kroki skierowała do łożka, jakby do siebie i ani myślała położyć się w swoim legowisku. Kota lekceważy całkowicie. Trochę boi się, jak ktoś wchodzi do domu i wtedy szczeka. Na dworze szaleje. Nie przeszkadza jej, że jest ślisko. "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.