STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FIFI
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

07.12.2010

Fifi został odebrany razem z sunią Cane Corso właścicielom podczas interwencji dzięki Fundacji SOS dla Zwierząt -  bokser był trzymany na łańcuchu.

Fifi trafił na tydzień do lecznicy, gdzie był leczony i od razu wykastrowany. W Poniedziałek 06 Grudnia Fifi przeszedł pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie razem z bokserami: Królem Bodziem, Tajsonem, Rochą i Figą oraz Łapką. Pies bez problemu dogadał się z całą piątką.

18.01.2011

Dostaliśmy maila od opiekunki Fifi:

" Fifi jest arcygrzecznym boksiem- po miesiącu pobytu w DT jest dalej bezproblemowy.Uwielbia chrapać w swojej klatce i grzecznie zostaje sam nawet na kilka godzin -smacznie wtedy śpi, o czym świadczą ataki ziewania po powrocie państwa i wygrzane poslanko;-) Jest bardzo karnym psem- nie pcha sie do łóżka, nie skacze na ludzi, nie żebrze przy stole i odesłany grzecznie wraca na miejsce. Co nie znaczy, że nie skorzysta z opcji zaprezentowania bokserowatego charakteru- kręcenie piruecikow, uciekanie z największa gałęzią w lesie i przytulanki na kolanach, są na porządku dziennym.Uwielbia jeździć samochodem i opanował nawet podróże metrem i autobusem. Z racji na swój stateczny wiek nie potrzebuje bardzo dużo ruchu, ale bieganiem z Panią czy towarzyszeniem na biegówkach- nie pogardzi;-)

Oduczył się też ciągnięcia na smyczy- wydaje się nawet, że zrozumiał hasło równaj;-) Puszczony luzem wraca grzecznie do nogi -pod warunkiem, że nie ma ciekawszego obiektu niz Pani. Za psami nie przepada, za suczkami-owszem. Nie wiemy, jak reaguje na dzieci, ale generalnie poza swoim Państwem niewiele go interesują inni ludzie. Nie nadaje sie też na psa obronnego-nie raczy sie podnieść z poslania, nawet jak ktoś hałasuje na klatce. Ale dzięki temu sąsiedzi są wniebowzięci;-)

Fifi to idealny pies do bloku i dla osób pracujących- gdyby nie nasza sytuacja zawodowa zostałby na stałe...Mam nadzieje, że znajdzie dom, gdzie ktoś doceni jego cudowny charakter."

19.02.2011

Fifi zamieszkał w nowym domu w Gdańsku.

Relacja opiekunki:

"Wbrew temu co mówiła opiekunka Fifka, bokser wie do czego służy łóżko i od razu po przyjściu, nie omieszkał wejść na nie :P. Jest bardzo kochany, wchodzi na kolanka. Cały czas by się przytulał i bawił piłeczką :]. Zaaklimatyzował się już u nas, jest radosny i wszędzie go pełno. Umie otwierać sobie drzwi wyjściowe, więc po wyjściu domownika trzeba je zamykac na klucz ponieważ piesek chcąc iść z tą osobą otwiera sobie drzwi. Krótko mówiąc, podbił już nasze serca."

20.07.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Fifi:

" Witam!
Przesyłam kilka zdjęć Fifka. Chłopak ma się bardzo dobrze- jest typowym kanapowcem, uwielbia się przytulać i bawić swoją ukochaną maskotką krówką. Jest bardzo grzeczny, sam zostaje w domu bez problemu, na dworze przychodzi na zawołanie.
Na zdjęciach:
- Fifek oddający się swojemu ulubionemu zajęciu,
- w samochodzie- Fif uwielbia podróżować w ten sposób- jak tylko widzi auto, próbuje do niego wejść.
- pierwszy raz w stajni- niestety Fifek boi się koni (ale pracujemy nad tym), ze strachu niemal ugryzł konia w nos, na szczęście na koniku nie zrobiło to większego wrażenia.

Pozdrawiam serdecznie- Kinga "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.