STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
VENTO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.12.2010

Vento trafił do schroniska kilka dni temu, został oddany przez właściciela. Bokser jest przerażony, nie wie, dlaczego został porzucony, bardzo przeżywa całą sytuacje, nie chce wejść do budy, a na zewnątrz jest bardzo zimno.

Vento został oddany do schroniska rażąco zaniedbany, wychudzony, z otarciami na udach. Bokser bardzo garnie się do człowieka, próbuje wejść na kolana, przytulić się.

Vento został przebadany przez lekarza weterynarii - jest już zaszczepiony.

Vento bardzo pilnie potrzebuje domu tymczasowego lub stałego.

01.01.2011

Państwo przyjechali po Vento do schroniska Z Rudy Śląskiej. Nie spodziewali się, że zobaczą tak wielkie wychudzenie u boksera, którego właściciel sam oddał do schroniska. Wywołało to w nich tak duże przerażenie, ze natychmiast pojechali do Katowic do kliniki dla zwierząt zrobić bokserowi wszystkie badania. Badania wykazały, ze wszystko w porządku. Państwo czekają tylko na wyniki zeskrobin ze strupków, które miał na skórze. W drodze do domu Vento już spał na kolanach u swojego Pana:) Czekamy na zdjęcia boksia już z własnego domku :)

08.02.2011

Dostaliśmy maila z relacją i zdjęciami Vento z nowego domu:

"Witam
Przesyłam zdjęcia Vento po miesięcznym pobycie w nowym domu. Bokserek nie potrzebowal zbyt wiele czasu na adaptację w nowym środowisku, bowiem już pierwszego dnia swojego pobytu na nowym miejscu czuł się jak u siebie. Jest bardzo radosnym i pełnym życia psem."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.