STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DELIA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Tczew
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

27.12.2010

O Deli dowiedzieliśmy się w dniu dzisiejszym dzięki Pani Agnieszce, bokserka trafiła jakiś czas temu do schroniska, przebywała w boksie z innymi psami.

3 letnia Delia przeszła dziś pod opiekę naszej Fundacji i przebywa obecnie w domu tymczasowym, bokserka jest odrobaczona i zaszczepiona.

29.12.2010

Dostaliśmy maila z domu tymczasowego Deli:

"Przyjechałam do Domu Tymczasowego i będę tutaj czekała na swoją rodzinę. Pani mówi, że jestem śliczną, zdrową i grzeczną bokserką i na pewno szybko znajdą mnie "moi ludzie". Poczekam.
Pokażę co robiłam dzisiaj: Grałam w piłkę rzucaną, gryzioną, toczoną i było fajnie.
Robiłam portrety we wnętrzu.
Szukałam miejsca do spania."

31.01.2011

Delia zamieszkała w nowym domu w Warszawie :-)

Relacja z nowego domu:

" Od przyjazdu do nowego domu 29 stycznia suczka była już kilka razy na spacerze. Uczy się poleceń "do nogi" i "stój" - to dla jej bezpieczeństwa, a także "pokaż uszko", żeby dała sobie uszy czyścić w przyszłości. Każdy spacer wygląda lepiej. Deli coraz mniej ciągnie na smyczy, coraz lepiej reaguje na polecenia i w ogóle uczy się dość szybko. Z zabawek najbardziej lubi piłki. Ma ich już kilka, jedną zawsze bierzemy na spacer. Dobrze, że ma smycz, która daje swobodę, bo na bieganie luzem jeszcze nie czas. Ma też do dsypozycji ogródek, w którym z zapałem ogryza wielką gałąź jałowca. Gałąź ta była jedną z jej ulubionych zabawek w DT, więc przyjechała razem z suczką do nowego domu. Gałąź jest duża, ale silna i zdrowa suczka spokojnie wnosi ją do domu po tych kilku schodkach. Pani też silna i zdrowa, więc gałąź bez trudu wynosi. Zabawa na całego! Deli zaakceptowała swoje miejsce do spania i wybrała już NAJWAŻNIEJSZĄ OSOBĘ, czyli PANA. Pierwszą noc spędziła trochę w swoim łóżku, a trochę w sypialni przy Panu (koło łóżka, choć próbowała i na łóżku). Apetyt dopisuje, sierść błyszczy (podobnie jak było w DT, "głaszczemy" Deli specjalną rękawicą gumową), wszyscy są zadowoleni, czego i Wam życzymy!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.