STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ENIA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

28.12.2010

Enia przebywa w schronisku od 19.10.2010, ma koło 4 lat. Do schroniska trafiła z interwencji, była przywiązana na dworcu do słupa - w kagańcu.

Relacja wolontariusza:

" Po przywiezieniu do schroniska Enia była bardzo mocno zestresowana i okazywała agresję, jednak szybko się przystosowała, nawiązała kontakt z pielęgniarzem do którego jest bardzo otwarta i milusińska, wręcz narzucająca, chce być w centrum zainteresowania.
Rządzi innymi psami, ale nie robi im krzywdy, jest w doskonałej kondycji, zdrowa, ma duży apetyt,
Bardzo ładna, zadbana.
W kojcu sunia była pewna siebie, podbiegała do krat, opierała się przednimi łapami i szczekała.
Po wyprowadzeniu z kojca zainteresowana otoczeniem, jednak ogólnie wystraszona, zupełnie nie szukała kontaktu z człowiekiem, nie reagowała na próby jego nawiązania, ani na smakołyki.
Przypuszczam, że ten brak zainteresowania mógł wiązać się ze stresem. W
kojcu sunia czuła się pewniej, miała swój ograniczony teren na którym "rządziła", wyprowadzona poza swój azyl nie potrafiła poradzić sobie z sytuacją, dlatego skupiła się na węszeniu."

14.03.2011

Enia czeka na swoją szansę już 5 miesięcy, czeka w schronisku i powoli gaśnie ....

Relacja Joanny:

"Alu, jestem zasmucona wyglądem Eni. Kiedy ją widziałam w grudniu dziewczyna miała bystry wzrok i widać było, że ma charakterek. Dzisiaj ma smutne, załzawione oczy,  jest zrezygnowana i wygląda źle. Nie jest agresywna, na spacerze zupełnie mnie ignorowała, natomiast na widok pracowników schroniska, zwłaszcza tych, których najlepiej znała, cieszyła się i wyginała w precelki. Po spacerku i dla mnie zamerdoliła ogonkiem :))) Dogaduje się z innym psami, w końcu z kilkoma dzieli boks, ale wcześniej w innym boksie wdała się w bójkę z amstafką i została dotkliwie przez nią pogryziona; ma mnóstwo blizn na ciele, w tym jedną głęboką, nie całkiem zagojoną. Jest dosyć wychudzona, ale nie chora, ciągnęła mnie na spacerze z dużą siłą."

20.03.2011

Dostaliśmy informację, że Enia została adoptowana bezpośrednio ze schroniska, zamieszkała w domu z boksiowymi tradycjami.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.