STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SALTO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Rembertów
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

03.01.2011

Salto trafił do schroniska 10.12 z interwencji, błąkał się po mieście, ma około 4 lat. Jest bardzo żywiołowym boksiem, uwielbia skakać podczas zabawy, wtedy wykręca się jak precelek. Garnie się do człowieka, bardzo potrzebuje jego bliskości. Jest przyjaźnie nastawiony do świata, na terenie schroniska jest spuszczony i biega samopas :) Jest schroniskową boksiową przytulanką. Jest wykastrowany i gotowy do adopcji.

08.01.2011

Salto przeszedł w czwartek pod opiekę Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym w Rembertowie pod Warszawą.
W piątek bokser został zawieziony do lecznicy, pobrano mu krew i przebadano.

Relacja z domu tymczasowego:

" Salto jak na boksera jest wysoki. Trafił do nas z lekkim wychudzeniem, trochę wystają mu żebra. Za to jego samopoczucie ma się wyśmienicie, zaczepia nas i prosi o głaskanie, przytula się. Toleruje inne psy, chociaż próbuje nad nimi dominować. Zostaje sam, nie rozrabia i nie szczeka, aczkolwiek jego wysoki wzrost umożliwia mu zerkanie na stół ;). Swoje potrzeby załatwia na dworze. To jeden z grzeczniejszych bokserów jakie widziałam, mimo że lubi sobie pokomentować, gdy mu się czegoś zabrania :) "

08.02.2011

Salto zamieszkał w nowym domu w Poznaniu.

Relacja opiekunów:

"Witam,
Dawny Salto, a obecny Bruno dołączył do naszej rodziny w piątek 4 lutego 2011 roku. Jest bardzo posłuszny i ułożony. Zanim zje, pyta się wzrokiem czy to dla niego, nie niszczy, nie wchodzi na kanapy, nie szczeka bez potrzeby, uwielbia jazdę samochodem. Chętnie chodzi na spacer, a jeśli psy za ogrodzeniami reagują agresywnie tylko się przygląda. Jest troszkę jeszcze wychudzony, ale je co mu się da, zbytnio nie wybrzydza (chodzi o karmy dla psów).
W domu mamy już dwa inne psy. Pierwszy, to mały kundelek o jednej krótszej nodze, przygarnięty po wypadku samochodowym, po którym został inwalidą. Jest w naszym domu 14 lat i nic nie wskazuje na to, że ma zamiar go jakkolwiek opuścić. Drugi pies to beagle-bardzo kochany i mądry i łagodny dla ludzi - ADHD. Typowy przywódca, nie toleruje nad sobą innych psów. I dlatego zatrudniamy od dzisiaj behawiorystkę aby wszystkie nasze psy (trzy nasze koty radzą sobie przebywając na wysokościach) mogły ze sobą żyć w zgodzie. Nie ma takiej opcji aby Bruno nas opuścił. Pokochaliśmy go od pierwszego spotkania.
Ania i Romek"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.