STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JUNIOR
Wiek: 7-9
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

20.01.2011

Junior miał szczęście, że trafił na ludzi, dzięki którym uniknął uśpienia, trafił na Anię i Jagodę, które uratowały mu życie !

Relacja Jagody:

" Dzisiaj dostałam wiadomość od wolontariuszki Ani, że właściciele chcą uśpić swojego boksera Juniora. W Poliklinice Weterynaryjnej został u niego zdiagnozowany guz nerki, wg oceny chirurga, operacyjny. Właściciele podjęli taką decyzję, bo, jak powiedzieli, nie mają pieniędzy na operację i leczenie. Ania, nasza dobra duszyczka, szybko zaproponowała zrzeczenie się  psa i zadzwoniła do mnie. Ustaliłyśmy, że będziemy ratować Juniora, szukać wszędzie pomocy.
Boksio przechodzi pod skrzydła Fundacji SOS Bokserom, ale, oczywiście jest potrzebna pomoc ludzi dobrej woli i w zakresie funduszy i w poszukiwaniu nowego domu.

Junior urodził się w styczniu 2003r., jest żywiołowym, radosnym bokserem, mocnej budowy ciała. Mieszkał w bloku, na dużym osiedlu, lubi dzieci, nie reaguje na koty, nie lubi jedynie sznaucerów (kiedyś został pogryziony). Pamiętam go ze spacerów, żywiołowy, chętny do zabawy.
To są zdjęcia z dzisiaj, widać, że jest w dobrej kondycji."

Juniora czeka operacja, dzięki której bokser ma szansę przeżyć jeszcze kilka lat!
Prosimy o pomoc w zoperowaniu Juniora - proszę kierować wpłaty na konto Fundacji z dopiskiem: "operacja Juniora"

27.01.2011

Mieliśmy nadzieję, że operacja pozwoli Juniorowi przeżyć jeszcze kilka lat ....

Junior niestety nie miał szans, po otwarciu jamy brzusznej okazało się, że guz z lewej nerki nacieka na jelita, prawa nerka była również zmieniona. Lekarze podjęli decyzję, żeby już nie wybudzać boksera.

 

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.