STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BIGOS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

21.01.2011

Dostaliśmy dramatyczny apel od wolontariuszki Ady:

" Bigos został znaleziony na postoju taksówek w Zdrojach w stanie dobrym. Przygarnięty przez pana, który większość czasu spędza poza domem, nie może zapewnić psu odpowiedniej dawki ruchu i uwagi, dlatego pies niszczy mu mieszkanie. Pies trafił do schroniska, po mojej telefonicznej interwencji i ofiarowaniu pomocy w znalezieniu psu domu, pies został odebrany ze schroniska po trzech dniach, już po tak krótkim czasie sporo wychudzony. Mamy trzy dni na znalezienie mu domu stałego lub domu tymczasowego, bo znów trafi do schroniska."

Bigos jest zaszczepiony, jest przyjaźnie nastawiony do psów, ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy.

31.01.2011

Bigos przeszedł wczoraj pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym u Oli i Michała.

Relacja Oli:

" Bigos przyjechał do nas późnym wieczorem, pierwsze wrażenie? niemożliwe, że błąkał się po ulicach miasta.. jest pięknym, zadbanym psim panem. Obwąchał wszystkie kąty w mieszkaniu, wycałował nas, po czym położył się na środku pokoju na podłodze, choć obok leżało psie łóżeczko. Wstał po chwili i poszedł do kuchni przekąsić co nieco. Później zajął się sznurem, bawił się jak szczeniak, aż śmiać się chciało, co wyprawiał. Ale wieczorem... gdy już ochłonął ,położył się przed drzwiami i płakał, po raz kolejny uświadomił nam, jak wielkie jest przywiązanie psa do swojego człowieka.. Nie chciał się bawić, leżał przy drzwiach i czekał.. Dopiero przywołany wskoczył na łóżko i zasnął. Dziś rano został sam w mieszkaniu, trochę się obawialiśmy, bo przekazano nam, że "niszczy w mieszkaniu". Gdy weszliśmy do środka, wszystko było na swoim miejscu, nic nie nabroił!! Jest naprawdę cudowny i ma wspaniałe spojrzenie, z którego można wyczytać: pozwólcie mi trafić do kochającej rodziny, mam tyle miłości w sobie, że dla żadnego domownika jej nie zabraknie.

I jeszcze na koniec moje osobiste przemyślenie: Kimkolwiek byli i gdziekolwiek są jego poprzedni właściciele, niegdy na niego nie zasługiwali!!!"

04.02.2011

Bigos zamieszkał w nowym domu, a jego nowi Państwo przyjęli go bardzo ciepło. Pani przespacerowała się z nim po całym mieszkaniu, pokazała mu wszystkie pomieszczenia i jego posłanko. Nie obyło się bez plastra szyneczki z lodówki.  Bokser ma do dyspozycji ogromny ogród, w którym uwielbia bawić się piłeczką. Jest bardzo grzecznym i zrównoważonym psem.
Bigos w końcu ma dom, na który zasłużył.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.