STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRAGO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

23.01.2011

Brago został znaleziony 20.01.2011 z Krzyszkowicach koło Myślenic. Obecnie przebywa w DT u osoby, która go znalazła.

Relacja opiekunki:
"Bokser jest spokojny i ułożony, nie boi się ludzi. Ma czerwoną, materiałową obróżkę i krótki ogonek, maść rudo-brązowa. "

26.01.2011

Brago przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, wczoraj nocował u Pani Bożenki, której bardzo dziękujemy za opiekę i za pomoc z transportem. Dziękujemy również Markowi i Magdzie za pomoc w transporcie boksera do Warszawy.

Brago to typowy pies do przytulania, stateczny, zrównoważony, spokojny, jutro czeka go wizyta w lecznicy.

02.02.2011

Brago miał wczoraj zabieg kastracji, przy okazji bokserowi wypalono rzęsę, która podrazniała rogówkę.

07.02.20117

W czwartek 03.02.2011 brago pojechał do nowego domu w Płocku.

Relacja Bragusia:

"To ja Brago chcę powiedzieć, że przyjechałem do nowego domu, długo jechałem i podróż trochę mnie zmęczyła, po przyjeździe wysiadłem z moim Panem i poszedłem na krótki spacerek, rozejrzałem się po okolicy, jest ok., będzie gdzie biegać. Jak doszliśmy do domu to dopiero była niespodzianka, przywitała mnie koteczka i na wstępie zamiast grzecznie się przedstawić grzbiet swój najeżyła, w pałąk się wygięła, ogon nastroszyła i prychnęła, myśląc że mnie przestraszyła.

W życiu wiele już widziałem, więc się wcale jej nie bałem. Później nastąpiła prezentacja i się przedstawiłem, jestem boksio Brago a ty jakie nosisz imię? Kotka przycupnęła troszkę zamruczała i cichutko rzekła Jaga tak mnie nazywają.

Pan i Pani bacznie się patrzyli, czy w przyjaźni ten dzień zakończymy.

Mam dwa łóżka niebywałe, dzienne spanie jest na dole, a na górze nocne spanie. Pani michę napełniła no i kiedy się najadłem poszedłem z Panem na spacerek i ogródek też zwiedzałem. Jaga ciągle mnie zaczepia i pazurki swe wystawia, ale nie dam za wygraną jutro z kotką porozmawiam.

Noc minęła znakomicie, dzień zaczynam od spaceru, Pan prowadza mnie na smyczy, a ja grzecznie maszeruję, po powrocie odpoczywam, Pani w kuchni coś pitrasi, zapach nozdrza drażni, czekam końca może coś do miski wpadnie.

Tak myślałem pyszne jadło, wszystko smaczne to i zjadłem, Jaga chciała się przyłączyć, więc warknąłem, że ma swoje, może zrozumiała, że te to są moje.

Kotka Jaga do zabawy mnie zachęca, skacze, biega a ja nie nadążam, ta podłoga, te kafelki utrapienie wielkie, łapy jeżdżą jak na lodzie tu mam problem wielki."

Relacja opiekunów:

" Nie spodziewaliśmy się, że bokserek może być tak spokojny i posłuszny, myślimy, że może to tylko chwilowe zahamowanie jego prawdziwego temperamentu spowodowane stresem, zobaczymy, martwi nas natomiast sposób poruszania się Braga po parkiecie i terakocie jakby sobie z tym nie radził, sprawdzimy to przy najbliższej wizycie w lecznicy.

Poza tym wszystko jest w porządku, mamy nadzieję, że koteczka z Bragusiem się zaprzyjaźni: widać, że już nie reaguje puszeniem się, ale ciągle zaczepia, a on jest taki grzeczny."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.