STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FRODO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

08.02.2011

Frodo ma koło 2 lat, trafił do schroniska kilka dni temu.
Frodo jest bardzo żywiołowy i ciekawski, uwielbia ruch, bardzo trudno zrobić mu zdjęcie. Jest bardzo ufny i przyjacielski w stosunku do ludzi. Nie ma w nim cienia agresji.
Będzie odpowiednim towarzyszem dla stanowczej i aktywnej osoby, która prowadzi aktywny tryb życia, najlepiej dla miłośnika rasy.
Pies jest zaszczepiony i odrobaczony, przed adopcją zostanie zachipowany.

25.02.2011

Frodo przeszedł pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym w Warszawie.

Bez problemu dogadał się z bokserami rezydentami: Rochą, Figą i Tajsonem, kotkę ignoruje i nie zwraca na nią uwagi.

Frodo jest bardzo sypmatycznym psem, zwija się z radości w precelki i cały czas chodzi za opiekunem.

Bokser jest wychudzony i rzuca się na jedzenie, ale pozwala innym psom podchodzić do miski.

17.03.2011

Kilka dni temu Frodo zamieszkał w nowym domu  w Warszawie.

Relacja z nowego domu:

"Witam Pani Olu,

Od razu przepraszam, że się nie odzywaliśmy, ale dużo się dzieje od początku tygodnia i zwyczajnie nie było kiedy.
Froduś dostał na nową drogę życia nowe imię i teraz jest Borysem :) Imię mu chyba przypadło do gustu, albo do usposobienia (oznacza "walecznego" ;)), bo reagował na nie już w niedzielę i "bojowo" obszczekiwał wszystkich mężczyzn (?), którzy pojawiali się na drodze za naszym ogrodzeniem. Jest nieprawdopodobnie radosny i żywiołowy - jak gdzieś idzie to biegnie. Bardzo spodobały mu się zabawki, które dostał.  Szczególnym zainteresowaniem obdarzył gumowego hamburgera i zupełnie stracił głowę dla piszczącej piłki - wyciąga męża na dwór nawet gdy jest już bardzo późno i ciemno tylko po to, żeby pobrykać i pobawić się nią. Dziś pojechał na "przegląd techniczny" do zaprzyjaźnionej pani weterynarz i zobaczymy w jakiej znajdzie go formie. Jest kochany i przytulaśny. Uwielbia bawić się ze starszym synem, młodszego traktuje trochę jak brata równolatka i skupia uwagę głównie na spadających z jego buzi lub talerza kawałkach jedzenia. Ma znakomity apetyt i jak to bokser jest strasznie ciekawski, więc wszystkie drzwi w domu nieustannie są pootwierane. Troszkę niepokoił się, gdy pierwszy raz musiał zostać sam w domu, ale był bardzo dzielny podczas naszej nieobecności i tylko na pocieszenie przyniósł sobie do naszego łóżka 2 pluszaki z pokoju młodszego syna. Ogromnie intryguje go jaszczurka, która mieszka w terrarium tuż nad jego fotelem. Potrafi się jej przyglądać nieruchomo przez szybę przez pół godziny, został jednak poinformowany, że domowników nie zjadamy i mamy nadzieję, że zastosuje się do tej prośby :)
Bezbłędnie zidentyfikował "swój" fotel w salonie i wygląda na to, że zadomowił się już na dobre. Przesyłam kilka zdjęć z naszych wspólnych pierwszych dni i obiecuję się odezwać po "przeglądzie".

Pozdrawiam serdecznie Panią oraz Pana Marka"

13.06.2012

Frodo nie może dłużej zostać w dotychczasowym domu. Pilnie szukamy dla boksera domu stałego lub choćby tymczasowego.

20.07.2012

Opiekunowie Frodo podjęli decyzję, że bokser u nich zostanie.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.