STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SARA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Wrocław
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

14.02.2011

Sara została zabrana wraz ze swoją matką, sunią Teklą w dniu wczorajszym z rodziny patologicznej.

Sara ma koło 7 tygodni i mieszka obecnie w domu tymczasowym we Wrocławiu.

Relacja opiekunki:

"Sara już w domu. W drodze nie było żadnych problemów. Sunia siedziała grzecznie na moich kolanach, a kiedy próbowała z nich schodzić to był to znak, że należy zatrzymać się na siusiu:)
W domu przywitała się radośnie z każdym z małych piesków, natomiast duże uraczyła ostrzegawczym warkotem. Kiedy została porządnie obwąchana i przyjęta do grona naszej psiej ferajny oraz kiedy upewniła się, że nic jej nie grozi, rozpoczęło się rozpoznawanie terenu - zwiedzanie wszystkich kątów, a następnie przyglądanie się kotom.
Ale najfajniej było na zewnątrz. Sunia jak szalona biegała za naszymi bokserami, cieszyła się, skakała, zabierała im patyki i zabawki... Sara jest bardzo mądrym i grzecznym szczeniakiem. Trudno uwierzyć, że ma dopiero 7 tygodni. Jest posłuszna, zna swoje imię i zawołana natychmiast przychodzi. Kiedy została na chwilę sama w pokoju nie rozrabiała, nie bawiła się, nie piszczała, tylko grzecznie czekała - zwinęła się w kłębuszek i zasnęła:)) Przesyłam kilka zdjęć Sary i pozdrawiam."

06.04.2011

Opiekunka z domu tymczasowego Sary podjęła decyzję, że sunia zostanie u nich na stałe :-)

Relacja:

" Witam pani Olu,
W związku z tym, że Sara jest z nami od tak dawna, nie wyobrażamy już sobie rozstania z nią. Podjęliśmy więc decyzję, że sunia pozostanie z nami na zawsze.
Sara to kochany mądry szczeniak. Jasne że rozrabia (i to jeszcze jak!), ale jest bardzo bystra i szybko się uczy. Z innymi psiakami dogaduje się świetnie, a co najważniejsze naśladuje je we wszystkim, w związku z czym od dawna już załatwia swoje potrzeby na dworku :) Uwielbia zabawy zwłaszcza z naszymi boksiami, a Ajkę adoptowała sobie i traktuje jak mamusię :))
Przesyłam kilka fotek i pozdrawiam.
Joanna"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.