STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
AGOR
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

27.02.2011

Agor błąkal się przez dłuższy czas, trafił kilka dni temu do schroniska, był wychudzony i przeziębiony. Agor to pies o wyjątkowej urodzie, jest młodziutki, ma maksymalnie 1,5 roku. Bokser jest spokojny, boi się podniesionej ręki, ma "poszarpane", skaleczone uszy.

Agor przeszedł wczoraj pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Bydgoszczy. Relacja Oli:

"Agor to typowy dzieciak. W głowie mu tylko zabawy, ale potrafi podejść i po prostu przytulić się. Na spacerach ciągnie na smyczy. Jest bokserem o wspaniałej urodzie, ma piękne czarne umaszczenie, a z mordki przypomina mi Chińczyka. Doskonale dogaduje się z innymi psami, aktualnie przebywa z dziadziem Kanionem. Śpią razem na jednym kocyku, o jedzenie też się nie kłócą. Uwielbia pieszczoty i przytulanki, potrzebuje bliskości człowieka."

05.03.2011

Agorek mieszka już w nowym domu pod Zieloną Górą, zmienił imię na Shrek. Oczywiście ma swoją Fionę - owczarka niemieckiego, z którą lubi się bawić, ale musi nabrać jeszcze trochę sił na wielkie wariactwa. Shrek przyzwyczaił się już do otoczenia, nowej rodziny i mieszkania. Bokser dostał pluszowego misia, z którym się nie rozstaje. W domu jest grzeczny, bardzo dużo śpi i pije, a co do jedzenia jest trochę wybredny. Nowi właściciele są bardzo zadowoleni z nowego członka rodziny.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.