STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ELZA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

03.03.2011

Elza trafiła do schroniska prawie miesiąc temu, jest już po zakończonej kwarantannie, została zaszczepiona i zaczipowana. Jest młodą bokserką, ma maksymalnie 2 latka. Podczas kwarantanny przebywała w jednym boksie z malamutem. Jest przerażona, trzęsie się, marznie. Pozwala się głaskać, jest przyjaźnie nastawiona do ludzi. Pilnie potrzebuje ciepłego domu i miłości człowieka. Gaśnie w schronisku...

06.04.2011

Kilka dni temu Elza/ Oksana zamieszkała w nowym domu, gdzie od razu przeszła zabieg sterylizacji.

Relacja z nowego domu:

" Witam serdecznie,
Przesyłam na razie tylko te zdjęcia, jak tylko zrobię więcej to będę wysyłać :)
Nasza Oksia :) dochodzi już do siebie, jeszcze jest troszkę "rozbita" ale to przez te hormony , które teraz dostaje, ranka dobrze się goi, cycuchy też wracają do normy :)
Kruszynka jest obecnie na diecie ryżowo-kurczakowej ze względu na przebyty zabieg. To taka pieszczoszka nasza, oczywiście śpi na podusiach, kołderkach i kocykach ale jak poczuje się samotna to wskakuje nam do łóżka. Na spacerkach nie odchodzi za daleko, trzyma się blisko nas. Z naszym Czesiem też się dobrze dogaduje, na początku było troskę powarkiwania ale teraz odpukać jest super. Czesiu chyba widzi że jego dziewczyna się źle czuje i potrafi podejść, polizać ją po pyszczku lub nóżce. W środę jedziemy na wizytę kontrolną i mam nadzieję że niunia bedzie miała już spokój z zastrzykami i hormonami. Na 15.04 mamy być na ściągnięcie szwów i tej "trąbki" ochronnej. Chociaż w tej trąbce wygląda jak nasza stokrotka :))
Ja do pracy wracam również 15.04 więc akurat jak już wszystko się Oksance zagoi i będzie już po tych wszystkich przejściach.
Postaram się zrobić wkrótce więcej zdjęć i podesłać je do Pani :)
Pozdrawiamy cieplutko
Aga, Krystian, Cezar, Oksa, Kubuś :))"

15.05.2011

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z domu Elzy:

" Witam serdecznie,
Tak jak obiecywałam przesyłam ostatnie zdjęcia Oksi. Nasza niunia już szaleje po łąkach, zaczyna ładnie przybierać na wadze. Z Czesiem dogadują się super, szaleją na spacerkach, liżą się po pyszczkach, śpią razem na kanapie. Oksia lubi też wskoczyć nam do łóżka, pod kołderkę. Kiedy idziemy do pracy psiaki zostają same i z dumą (nie zapeszając) informuję że nie odnieśliśmy żadnych strat materialnych ;))
Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za naszą księżniczkę, za to że dzięki Pani mamy naszą niunię
Przesyłamy gorrrrące pozdrowienia i uściski
Aga :))) "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.