STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NONO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

04.03.2011

Nono został nam zgłoszony dwa dni temu, biegał szosą między samochodami w Pruszkowie, aż w końcu wpadł pod jeden z nadjeżdżających samochodów. Na szczęście bokserowi nic się nie stało i od dwóch dni jest pod naszą opieką w domu tymczasowym w Warszawie.

Nono jest młodziutkim bokserem, ma niecały rok, jest drobniutki i mocno wychudzony. Wczoraj był w lecznicy na wizycie kontrolnej, pobrano mu krew, został odrobaczony i zachipowany.

Nono jest bardzo wesołym psem, cieszy się do każdego napotkanego człowieka, chce się przytulać i być w centrum zainteresowania.

28.03.2011

Nono pojechał wczoraj do nowego domu, zamieszkał w Tychach.

Relacja z nowego domu:

"Witam,
Wreszcie doczekaliśmy się niedzieli i nowego członka rodziny, popołudnie upłynęło na achach i ochach spacerach i zabawie ... wieczór i noc na luzie. Dziś mamy poniedziałek i pierwsze fotki z udanego spaceru.  Max/Nono bardzo szaleje za Karolem, czyli moim synem piłką i wszystkim co się rusza ..TO TAKIE BOKSIOWE NIE STWIERDZONE ADHD. Każdy patyk jest potencjalną zabawką a psy,....no cóż ma je w nosie nic go nie interesuje, poza dziećmi i zabawą. Jesteśmy szczęśliwi i zakochani po uszy w tej ..jeszcze chudzinie ..ale to się zmieni. Następne relacje z życia Maxa napiszemy za jakiś czas .. pozdrawiam Iza"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.