STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FADO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

16.03.2011

Fado trafił do schroniska w styczniu, ma koło 4 lat.

Relacja Hani:

" Fado jest niewielki, na pewno ma lekko niedowagę przez co głowa jest nieproporcjonalna do reszty  ciała. Kręgosłup widać, żebra nieco wystają, ale sierść ma błyszczącą i milutką. Z tego co się dowiedziałam, to w schronisku chorował dość długo, był przeziębiony. Bokser jest zaszczepiony i odrobaczony.
Na pierwszy rzut oka na pewno bardzo przyjazny i żywotny, skakał i fikał jak to boksio. Bez problemów się na mnie "rzucił" z ogromną radością, a więc jest ufny. "

06.04.2011

Fado przyjechał kilka dni temu do Warszawy i zamieszkał w domu razem z bokserką rezydentką Mariką, adoptowaną od nas w lipcu.

Relacja z domu:

"Witam,
Chłopak dojechał wczoraj w nocy. Wyszłyśmy z Maryśką, żeby go przywitać na neutralnym terenie, obwąchali się, Maryśka trochę powarczała, poszczekała i uspokoiła się. W domu pokazała nowemu
koledze kto tu rządzi, a on bardzo grzecznie to zaakceptował. Mamy nadzieję, że będą żyli w zgodzie. Fado dostał nowe imię na nowy początek: Bullet. Jest przesympatyczny, kręci precelki, rozdaje buziaki, ładnie prosi kiedy chce wyjść. Jak prawdziwy bokser śpi w łóżku, no chyba, że jest już tam Maryśka, wtedy idzie grzecznie na fotel. Na spacerze grzeczny, nie ciągnie, spokojnie wita się z innymi
psami. Jednym słowem - ideał :)
Dziękujemy Hani za przywiezienie nam pieska i Oli za monitorowanie całego procesu.
Pozdrawiamy,
Monika, Gosia, Maryśka i Bullet"

25.05.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Fado/ Bulleta:

" Witajcie, chciałabym przekazać trochę nowych wiadomości od Bulisia. Zadomowił się już całkowicie, zaprzyjaźnił z Maryśką, dają sobie buzi, bawią się razem. Bywają oczywiście drobne spięcia, głównie z powodu zabawek i oczywiście jedzenia, ale raczej sporadycznie. Pracujemy też
nad zachowaniem na spacerach. Buliś niestety wyrywa się do psów, w większości przypadków chciałby się bawić, ale czasem okazuje dużą agresję, szczególnie w stosunku do owczarków niemieckich i im podobnych... Niestety kastracja przesunęła się trochę w czasie z powodu bakteryjnej infekcji przewodu pokarmowego - jeszcze się leczymy. Generalnie jest to pies kanapowo-łóżkowy, bez problemu utrzymujący czystość w domu, wesoły, kręcący precelki, radosny i całuśny. Bardzo się cieszymy, że jest z nami :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.