STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SHILA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

17.03.2011

Shila pilnie szuka nowego domu.

Bokserka urodziła się 06.07.2006 roku, posiada wszystkie potrzebne szczepienia i jest pod stałą kontrolą weterynaryjną.

Relacja opiekunki:

"Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, także do dzieci. Jeśli chodzi o koty i inne domowe zwierzęta, wykazuje jedynie ciekawość - kiedy pozna dobrze np kota może nawet z  nim spać na jednym posłaniu i jeść z jednej miski. W przypadku psów, lubi się z nimi bawić lecz musi uprzednio je dobrze poznać - do obcych psów bywa czasami agresywna.
Jest bardzo żywiołowym psem i zawsze ma ochotę  się bawić, zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy, uwielbia zabawę w chowanego, bardzo lubi szukać swoich ukrytych zabawek albo smakołyków. "

18.04.2011

Shila zamieszkała w nowym domu w Dębnie :-)

Relacja z nowego domu:

" Szila jest z nami już dwa tygodnie. Początki były dla niej bardzo trudne. Ciągle pragnęła się wydostać poza ogrodzenie aby szukać swoich byłych właścicieli. Jest mistrzynią w poszukiwaniu najmniejszych niedociągnięć w naszym ogrodzeniu. Dopiero wczoraj oszczekała obcych zbliżających się do ogrodzenia czyli zaakceptowała teren jako swój. Nareszcie jak prawdziwy stróż i władca poleguje na wycieraczce przed drzwiami i smali futro w promieniach słońca i wycieczki w siną dal już  się skończyły. W domu jest bardzo grzeczna i ułożona. Nie pakuje się na łóżko ani nie wskakuje na fotele. Uwielbia bawić się piszcząc piłeczką,w trakcie tej zabawy prezentuje swój talent wokalny i krasomówczy. Jest straszną pieszczochą domagającą się głaskania i poklepywania bez końca. Świetnie dogaduje się z naszym wnuczkiem. Odnoszę wrażenie że Szilus nie lubi kąpieli bo jak na razie nie zbliża się do łazienki na odległość bliższą niż bezpieczną i ustaloną przez nią samą. Apetycik jej dopisuje, nie jest wybredna i zjada wszystko. U weterynarza była bardzo grzeczna podczas czipowania. Wprawdzie nie chciała smakołyka w nagrodę co do niej niepodobne, no al wygłaskaliśmy ją w podwojonej dawce. Sunia jest idealna i bardzo się  cieszymy że jest z nami. Pozdrawiamy byłą właścicielkę i dziękujemy, że Sziluska jest tak dobrze wychowana.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.