STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LACKY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

23.03.2011

Bokser Lucky jest od 2 tygodni ( dokładnie od 7 marca ) w schronisku. Jest w boksie z drugim psem, z którym znakomicie się dogadują.

Relacja wolontariusza:
"Bokser jest łagodny, bardzo wystraszony, wycofany. Wyprowadzony na spacer idzie niechętnie, boi się, raczej siedział niż chodził.Widać, że wiele przeszedł. Jest bardzo wychudzony. Weterynarz stwierdził, że jest zdrowy. Został odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i wirusom. W przeciągu najbliższych dwóch dni ma zostać zachipowany. Lucky ma prześliczną mordkę i takie mądre, smutne spojrzenie, które mówi, że będzie dozgonnie wdzięczny za prawdziwy, kochający, ciepły dom".

26.03.2011

Lacky przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Łodzi.
Relacja opiekunki:

"Lacky, nazywany przez nas psem nadzwyczajnym jest przekochanym, przeuroczym całuśnikiem.Nie ma w nim za grosz agresji. Jakiejkolwiek czy to w stosunku do dzieci czy innych psów.Jest boksiem uległym w kontaktach z innymi czworonogami (nasza Lolka bez problemu go sobie podporządkowała).Jest grzeczny i posłuszny.Pięknie jeździ autem podziwiając krajobraz uciekający za oknem. Wie co to"daj łapkę", na "grzeczny pies" nieśmiało kręci chudym kuprem precelki, można mu przeszkadzać podczas jedzenia i nawet nie warknie. W nocy śpi grzecznie na swoim posłaniu pomimo że rezydentka sypia z pańciostwem w łóżku i...(tu mnie zaskoczył!) śpiąc prawie nie chrapie a jeśli to i tak bardzo cichutko. Rezydentka zaciąga jak stary ciągnik a ten jakby go nie było.Już drugiego dnia pobytu u nas na DT sygnalizował hałas za drzwiami wejściowymi. Niewiem jak chłopak to robi ale po tym wszystkim co przeszedł (a wygląd mówi sam za siebie) jest nadwyraz pogodny, kontaktowy i... ułożony.

Je bardzo chętnie i często... byle dużo!!! ale cóż się dziwić. Podgoni faflak wagę, poćwiczy chodzenie na smyczy i będzie pies jak marzenie. Jednego czego nie umie to... bawić się zabawkami :-(  Czyżby nikt mu tego, nigdy nie pokazał?
Domku, domku Lacky czeka..... bo jak się przywiążę to byle komu kochanej lizawki nie oddam!!"


14.04.2011

Kilka dni temu do Lackiego usmiechnęło się szczęście, bokser zamieszkał w nowym domu Warszawie.

" Witam,

Lucky przyzwyczaja się do nowego domu - jest przeuroczy, ma lekkie rozwolnienie, ale jest to na tle nerwowym. Stara się wprowadzić swoje rządy i sypiać w łóżku ze mną :) jednak po paru minutach wraca na swoje posłanie. Powoli przybiera na wadze, lubi bawić się zabawkami jednak tak się zatraca w zabawie, że potrafi rzucić się jeżeli myśli, że ktoś chce mu ją zabrać.
Codziennie o 5 rano budzi mnie żeby z nim wyjść - mam nadzieję, że z czasem da pospać:)
Je na razie gotowane - ryż z kurczakiem i warzywami, już tak łapczywie nie rzuca się na jedzenie.
Na spacerze jest bardzo posłuszny - zawsze wraca jak się go zawoła, bawi się ze wszystkimi psami i jest nieszczęśliwy jak na spacerze nie spotka kolegi do zabawy :)
Lubi dzieci świetnie dogaduje się z moją wnuczką :)
Totalnie nie rozumiem dlaczego ktoś go oddał."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.