STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NESTI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

24.03.2011

Nesti została przywieziona do schroniska kilka dni temu, błąkała się po ulicach miasta. Sunia ma około pół roku. Ma problemy z tylnymi łapkami, bardzo szeroko je stawia, cały czas je liże, chodzenie sprawia jej ból.
Nesti jest mixem boksera, postanowiliśmy jej  pomóc - sunia kompletnie sobie nie radziła w schronisku, była mocno zestresowana obecnością innych psów i problemem z łapkami.
Bokserka przeszła wczoraj pod naszą opieke i zamieszkała w domu tymczasowym w Bydgoszczy, bez problemu dogadała się z bokserami rezydentami.

03.04.2011

Dostaliśmy maila od Oli, opiekunki z domu tymczasowego Nesti:

" Nesti już ponad tydzień przebywa w domu tymczasowym, świetnie się zaaklimatyzowała, niestety nie może zostać tam za długo ze względu na zdrowie boksera rezydenta- Wigora, który jest skory do zabaw z nią, a niestety musi się oszczędzać (ma problemy z chodzeniem).
Nesti była na wizycie u weterynarza, miała wykonane RTG stawów biodrowych, więc dysplazja została definitywnie wykluczona. Jej dziwny sposób chodzenia spowodowany był przetartymi opuszkami łap - obecnie wszystko się ładnie zagoiło i mała śmiga jak pershing.
Nesti jest fantastyczna!! Jak na szczeniaka (w domu) jest spokojna, bardzo spragniona pieszczot. Pakuje się na kolana przy każdej okazji, da buziaka i kładzie główkę na ramieniu. Wspaniale dogaduje się z moimi bokserami, bokserka jest jedynym psem, który został zaakceptowany przez moje faflaki.
Na spacerze, no cóż to typowy szczeniak. Biega, skacze, plącze się między nogami, a gdy potrząsa główką niemal przewraca się. Robi to przekomicznie, jest to zdecydowanie  spowodowane jej młodym wiekiem. Co innego, gdy cała trójka jest spuszczana ze smyczy, ta mała ciamajda zmienia się w dzikiego, zwinnego i niesamowicie szybkiego charta. Jest nienasycona i ciągle głodna zabaw. Moje psiury po prostu opadają z sił przy niej, a po całym dniu dokazywania, kiedy faflaki  moje marzą o ciepłym łóżku, jej wciąż mało. W końcu nie na darmo mówi się, że młodość ma swoje prawa. Mówiąc w skrócie: Nesti to połączenie wulkanu energii z oazą spokoju. Jak tu jej nie kochać. No i to jej cielakowate spojrzenie… Bezcenne…."

17.04.2011

Nesti od tygodnia mieszka w nowym domu w Bydgoszczy, bardzo pokochała swego Pana. Na spacerach jest bardzo grzeczna, w domu zdarza jej się nasiusiać, ale jest już zdecydowanie lepiej. Pan Jacek uczy ją spać na swoim posłaniu, ale każdego ranka budzi się w jej ramionach :) Sunia była już na wizycie u weterynarza, kaszel minął, jest już całkowicie zdrowa. Uwielbia bawić się piszczącymi zabawkami. Nesti jest bardzo szczęśliwa w nowym domu.

" Witam,
Nesti zaaklimatyzowała się od razu z nowym otoczeniem. Jest bardzo radosna i posłuszna, reaguje  na polecenia : siad, zostaw, chodź, zejdź. Uwielbia się tulić i czuć ciepło człowieka. Po domu porusza się swobodnie, zna tu już każdy kąt i zakamarek. Uwielbia ganiać za piłką , która sprawia jej nie lada frajdę. Spacery z nią to wielka przyjemność , stara się chodzić przy nodze i reagować na proste polecenia, choć tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy zacznie skakać i wariować  - jest po prostu fantastycznym pełnym życia i energii szczeniakiem. Spuszczona wybija jak kula z armaty, lecz nigdy poza pole widzenia, zawsze grzecznie czeka, bądź po chwili sama wraca .Najbardziej uwielbia długie spacery: takie, na których może sama swobodnie pobiegać .
Pozdrawiam."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.