STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
WIKTOR
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Katowice
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

 

28.03.2011

Wiktor został nam zgłoszony przez Panią Ewę, opiekunkę z domu tymczasowego Zuli - bokser błąkał się w Rudzie Śląskiej. Pies przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Katowicach.

Relacja naszego wolontariusza Łukasza:

"Wiktor został znaleziony na ulicy, dzięki natychmiastowej mobilizacji kilku osób (w szczególności Kazimierzowi i Teresie którzy zapewnili mu dach nad głową – Dziękujemy Wam za Pomoc !!!) uniknął nocy w schronisku.

Wiktor zaraz po przybyciu do domu zrobił obchód, zapoznał się z mieszkańcami (oczywiście cały czas machając żywiołowo „boksiołkowatym tyłeczkiem”). Był mocno podekscytowany, długo nie potrafił się uspokoić. Kiedy to już nastąpiło…….był bardzo grzeczny, posłuszny. Potrafił na komendę usiąść, podać łapkę oraz się położyć. Oczywiście nadal „zamiatał” połową swojego ciałka pozytywnie reagując na „kawałek miłości” jaki otrzymał w nowym miejscu. Potrzeby fizjologiczne załatwiał na zewnątrz, a noc przespał grzecznie na ofiarowanym mu kocyku. Wiktor nie tylko jest posłusznym, łagodnym bokserem, ale zarazem bardzo pięknym (nie wliczając oczywiście wystających żeberek które zgotował mu los). Jadł bardzo ładnie podaną mu karmę suchą jak i ugotowany ryż z mięsem. Podsumowując, jak na razie – cudowny, piękny Bokser."

 


15.04.2011

Wiktor zamieszkał w Bieruniu,  w domu z boksiowymi tradycjami  wraz z 5-letnim bassetem.
Już w pierwszym dniu  psiaki ganiały razem po ogrodzie:) W domu basset próbował pokazać, kto to rządzi lekkim pomrukiwaniem, ale już są na najlepszej drodze do długiej przyjaźni:)
Wiktorek był  z wizytą u pani weterynarz, z najnowszych wieści od Pańciostwa wiemy, że Wiktorek ma niezbyt dobre wyniki wątrobowe, dostał antybiotyk i tabletki i oczywiście musi być na diecie, czyli wskazany ryż z kurczakiem z czego bokser bardo się cieszy, gdyż nie lubi suchej karmy.
Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży i chłopak dojdzie w szybkim tempie do zdrowia.
Powodzenia chłopaku!!!

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.