STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUSIA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

30.03.2011

Lusia to młodziutka, miniaturowa bokserka, ma około roku. Sunia jest bardzo przyjacielska i żywiołowa, wszędzie jej pełno, wszystko musi zobaczyć, wszystkiego jest ciekawa. Dogaduje się z innymi psami.

17.04.2011

Kilka dni temu Lusia zamieszkała w nowym domu :-)

" Witam,
W załączniku zamieszczam kilka fotek Lusi. Imię Lusia przypadło nam do gustu, więc tak zostało, jest żywiołowym i ciekawskim psiakiem, wszędzie jej pełno. Uwielbia kontakt z ludźmi i chętnie wtula się we wszystkich domowników. Pomimo całej słodyczy, którą z sobą niesie nie obyło się bez strat, jak np. podrapane drzwi i pogryzione kwiatki na kuchennym parapecie. Lecz nie sposób się na nią złościć, kiedy widzi się jej piękne duże i błyszczące oczy. To, że Lusia nie jest czystym bokserem to wiadomo, ale bardziej przypomina amstaffa, również w ocenie lekarza weterynarii, choć można znaleźć jeszcze wiele innych cech wielu ras :). Apropos wizyty u weterynarza okazało się, że ta mała iskierka jest alergikiem, zupełnie tak jak mój poprzedni aniołek Pusia. Lekarz ocenił również wiek psiaka na max 9 miesięcy ( na podstawie uzębienia oraz innych cechach wizualnych).
Dziękujemy za możliwość adopcji tak miłego psiaka. Fotki które przesyłam nie są najlepszej jakości gdyż zostały robione aparatem w telefonie (niestety nie mam jeszcze cyfrówki jedynie kamera, wiec mogę przesłać jakiś filmik :D )

Pozdrawiam"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.