STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOFIK
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.04.2011

Tofik ma około 4 lat, został zabrany właścicielom w trybie interwencyjnym. Pomimo warunków w jakich przebywał, nadal jest bardzo łagodnym, wesołym, grzecznym i ułożonym psiakiem i nie ma z nim żadnych problemów. Boksio pilnie czeka na dom, gdzie zamieszka w godnych warunkach i nigdy nie odczuje ani głodu ani chłodu.

15.05.2011

Tofik zamieszkał w nowym domu w Jeleniej Górze:)

Bardzo serdecznie dziękujemy Joasi za transport i opiekę nad bokserem.
Relacja Joasi z podróży Tofika i dotarcia do nowego domu:
"Boksik jest bardzo ciekawy świata, pooglądał wszystkie kąty w domu, odwiedził wszystkie pomieszczenia, ale w ostatecznie jego uwagę przykuło ciasto na stole. Okazało się, że Tofik to wielki łasuch :))) Jest pieskiem radosnym, przyjaźnie nastawionym do ludzi. Bardzo spodobał mu się pan Zbyszek (brat pani Justyny), chodził za nim i wskakiwał mu na kolana"
Powodzenia w nowym domu:)

27.05.2011

W związku z tym, że dom Tofika złamał zapisy w umowie adopcyjnej, Fundacja postanowiła odebrać boksia i Tofik zamieszkał w domu tymczasowym u Joasi.
Serdecznie dziękujemy Agnieszce i Joasi w zaangażowanie i pomoc Tofikowi!!!
Relacja Asi:
"A teraz kilka słów o Tofiku, chociaż do powiedzenia jest wiele. Ale to co najważniejsze - Tofi jest niesamowicie grzecznym psem. Kiedy zostaje sam w domu nie szczeka, nie płacze, niczego nie niszczy, tylko grzecznie czeka na mój powrót. W nocy, ze względu na Ajkę, przebywa w osobnym pomieszczeniu. Ma swoją sypialnię, a co! ;)))) Kiedy wieczorem tam go zaprowadzę śpi grzecznie do samego rana, nie dobija się, nie drapie ani nie gryzie drzwi, jak to w swoim czasie robiła Ajka, nic tylko po prostu śpi... Ze swojego łóżeczka wstaje dopiero, gdy po niego pójdę. Jest czysty, załatwia swoje potrzeby na dworku.
W stosunku do moich małych piesków jest łagodny, a jego stosunek do kotów jest obojętny. Duże psy również akceptuje, ale tylko te spokojne. Początkowo sprawiał wrażenie groźnego (w stosunku do zwierząt), ale szybko okazało się, że nie ma powodu do obaw. 
Umie podawać łapkę i siadać, kiedy się go o to poprosi. Nie umie się bawić, nie wie do czego służy na przykład piłka, a patyk źle mu się kojarzy. Ale nad tym pracuje Sara. Pokazuje mu co do czego jest, jak tego używać, żeby był świetnu ubaw i jak doczepiać opiekunkę na koniec badyla, żeby było jeszcze fajniej;)
Tofi potrafi podkradać jedzenie ze stołu, szczególnie słodkości. Poza tym jest bardzo ciekawy świata i kiedy na spacerze spuściłam go ze smyczy trudno mi go było zatrzymać. Trzeba też uważać, ponieważ na spacerach lubi zaczepiać inne psy (ale nie ma złych intencji, mimo że groźnie to wygląda).
Nie przepada za jazdą samochodem"

Bokser czeka na dom, który go juz nigdy nie zawiedzie, da mu ciepło, miłośc i poczucie bezpieczeństwa, taki.... na zawsze.

15.08.2011

Opiekunka z domu tymczasowego Tofika podjęła decyzję, że bokser zostaje u niej na stałe :-)

Czekamy na kolejną relację i zdjęcia.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.