STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JUNIOR
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

06.02.2009r. Junior czyli Kuba wrócił do swoich właścicieli :)

 

Wieczorem, 3 lutego 2009r., przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie, został znaleziony młody bokser. Wpadł pod koła samochodu, ale na szczęście nic mu się nie stało.
Pani, pod której auto wpadł pies, zadzwoniła do Straży dla Zwierząt, która skierowała ją do nas. Pies spędził noc w klinice weterynaryjnej i po przebadaniu pojechał do domu tymczasowego.

Pies jest bardzo przyjaźnie nastawiony, ale jednocześnie przerażony. W domu tymczasowym szybko doszedł do siebie.
Obserwacje domu tymczasowego:
"On jest bardzo żywy i energiczny. Myślałam, że nie ma boksera bardziej nad aktywnego niż mój - cóż, jednak jest. Junior jest spokojny tylko kiedy śpi. Wszędzie go pełno.
Baton go wychowuje,pokazuje na ile może sobie pozwolić. Ogólnie jest między nimi zgoda. Nauczył już go kilku rzeczy, np.biegania wzdłuż siatki, by podenerwować sąsiadkę - sunię. :) "

Jeżeli nie odnajdziemy właściciela, to Junior po kastracji zostanie przekazany do adopcji.
06.02.2009r.
Junior, czyli Kuba wrócił do swoich właścicieli, którzy przyjechali po niego z adresówką, którą natychmiast przyczepili do jego obroży.
Aby uniknąć w przyszłości stresu związanego z zaginięciem psa, zobowiązali się także do zachipowania go i zgłoszenia do ogólnopolskiej bazy.
Kuba był przeszczęśliwy, a właścicielom łzy radości stanęły w oczach. Serdecznie podziękowali opiekunowi z domu tymczasowego i przedstawicielowi Fundacji za opiekę nad psem.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.