STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
EMILY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

Psy w dziale w schronisku są tylko ogłaszane przez Fundację SOS Bokserom i nie są pod jej opieką.

19.04.2011

Emily została znaleziona w województwie mazowieckim i odwieziona do schroniska. Bokserka jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do człowieka, z zachowania bardzo grzeczna - nie sprawia żadnych kłopotów. Emily bardzo źle znosi pobyt w schronisku: tęskni za człowiekiem i czeka na nowy dom.

25.05.2011

Emily pojechała kilka dni temu do nowego domu:

" Strasznie dziękuję za możliwość adopcji Emily/Frapki. To jest jej pierwszy dzień,sunia wyjątkowo szybko zaaklimatyzowała się w nowym mieszkaniu.Od samego początku zaczęła się tulić i rozdawać buziaki, poznała swojego kumpla i psiaka mojej mamy i kilka osób z mojej rodziny ,biegała już po lesie, wskoczyła do jeziora za patykiem i pokonała kilkanaście kilometrów samochodem i to wszystko jednego dnia. Zachowała się przy tym na medal. Bardzo się słucha i wypatruje mnie bez przerwy, ale to chyba zrozumiałe, poza tym sunia jest ENERGICZNA, wesoła, przyjazna i przemiła. Jestem szczerze zaskoczona, że wszystko poszło tak dobrze,cieszę się, ze schronisko nie odbiło piętna na psychice Frapki. Mam nadzieje, że więcej ludzi otworzy swoje serca na zwierzaki ze schronisk, bo są tego warte. Oczywiście są to nowe obowiązki, ale zalet jest o wiele więcej, Świadomość, że się uratowało może nawet życie i zdobyło prawdziwego przyjaciela. Psiak daje motywacje, żeby rano wstać ,ruszyć się z kanapy i zmienić swoje życie na zdrowsze. Będę informować o postępach Frapki. Pozdrawiam wszystkie osoby zaangażowane w pomoc tym psiakom i szczerze podziwiam.

Amelia"

01.07.2011

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z nowego domu Emily:

"Witam ponownie. Frapka?Emily ma się bardzo dobrze. Jest szalona, to  taki duży ,wyrośnięty dzidziuś :-) czasami gdy jesteśmy nad jeziorem i w oddali zobaczy psa lub człowieka to biegnie i nie słucha moich nawoływań, ale jak tylko nie widzi mnie to pędzi z powrotem. Muszę być na widoku, nie wiem czy ktoś ją kiedyś zostawił czy tak po prostu ma. Widzę jak powoli jeszcze bardziej zmienia się w odważnego opiekuna i stróża domu. Wypracowałyśmy swój rytm dnia i co mnie najbardziej dziwi Frapka nie wstaje przed 8 rano, wcześniej miałam pobudkę nawet o 3 w nocy, a 5-6 rano to była norma. Frapka jest niesamowicie śmieszna i oddana. KOCHAM ją bardzo. Amelia

Ps.jest ulubienicą i najlepszą kompanką do zabawy dla mojego bratanka :-)   nawet chciał spać z nią jak widać na zdjęciach :-)"

26.10.2011

Dostaliśmy kolejną relację z domu Emily/ Frapki:

" Frapunia jest coraz mądrzejsza, nadal pełna energii i szalona  :-)   Jest ogromną miłośniczką dzieci. Ubóstwia dzieciaki i nie przeszkadza jej absolutnie nic co z nią robią. Dla mojego bratanka jest najlepszą przyjaciółką. Pierwszym pytaniem mojego bratanka gdy mnie widzi jest to czy jest ze mną "Chrapa" została ochrzczona tak przez mojego 4-ro letniego bratanka   :-)  Frapunia dogaduje się świetnie z moim yorkiem, bardzo lubią zamieniać się swoimi rzeczami np. jedzeniem, łóżeczkami :-). Dziwnie wygląda bokser w łóżeczku yorka. Frapunia nawet próbowała wcisnąć się w łóżeczko Kenzia z czasów gdy był małym szczeniakiem.wysyłam również i takie zdjęcia. :-) ogólnie jest super, moja dziewczynka jest wspaniała, oczywiście nie obyło się bez małych strat  :-)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.