STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOKSIA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

Psy w dziale w schronisku są tylko ogłaszane przez Fundację SOS Bokserom i nie są pod jej opieką.

21.04.2011

Boksia jest młodą bokserką, ma ok. roku. Trafiła do schroniska 17 kwietnia. Jak opisuje pracownik schroniska: "To przesympatyczna, bardzo kochająca ludzi i łagodna bokserka." Została znaleziona w czerwonych szelkach.

30.04.2011

Dostaliśmy informację ze schroniska, że znalazł się własciciel Boksi i sunia wróciła do domu

07.05.2011

Podczas wizyty naszej wolontariuszki w schronisku okazało sie, że Boksia niestety nadal tam przebywa, a pracownik schroniska wprowadził nas w błąd informując nas, że wróciła do domu.

Bokserka przeszła dziś pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkała w domu tymczasowym w Łodzi.

17.05.2011

Boksia pojechała parę dni temu do nowego domu do Jasła:)

Relacja z nowego domku:

"Dobry Wieczór Pani Alu
Długo czekałam na naukę przesyłania zdjęć z aparatu do kompa, no i dziś udało się, w załącznikach jest nasza Berta z dnia 1-go i jedno zdjęcie z drewnianą kostką z dziś.
Berta nabiera ciałka, apetyt ma wilczy, jest przekochana,przemiła, jest też b.silna, uwielbia łąki gdzie już pozwlamy jej poszaleć, ma dwóch adoratorów, z jednym uprawia harce, a drugi to stateczny pies i tylko oblizuje Bertunię, nie mam już tyle siły aby z nią ganiać,mnie też Berta tak przeciągnęła na spacerze-pogoniła za dzikim kotem , a ja za nią,no i niestety wylądowałam w szpitalu ,jestem po zabiegu-mam zszyte operacyjnie wiązadła obojczykowo-barkowe, wszystko będzie dobrze, już chodzę na spacery i baaaardzo uważam.
Jutro kontrolna wizyta u weterynarza, leczymy uszy, trochę problemów z gruczołami odbytniczymi, odrobaczenia itp., p.dr twierdzi, że Bertunia wyrośnie na piękną sunię.
Pozdrawiam serdecznie Agnieszka"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.