STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SARA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

01.05.2011

SARA i OSKAR to dwa cudowne boksie. Niestety, z przyczyn ciężkiej sytuacji życiowej swoich właścicieli, para nie może dłużej pozostać w swoim dotychczasowym domu.
Psiaki są wychowane z czwórką dzieci , nie przejawiają w stosunku do nich żadnych negatywnych zachowań .
Całe swoje życie spędziły w budzie i w kojcu , jedynie w czasie mrozów wpuszczane były do garażu.
W ostatnim okresie karmione namoczonym chlebem , kaszą.
4 letnia Sara miała w ubiegłym roku szczeniaki.

23.05.2011

Sara zamieszkała w nowym domu w Warszawie razem z bokserem rezydentem Fado// Bulletem, adoptowanym w kwietniu.

Relacja z nowego domu:

" Witajcie kochani,
Sara  - na nowy etap w życiu dostała nowe imię: Shara (żeby za bardzo się nie różniło od dotychczasowego, na które reaguje) przyjechała do nas ok. północy. Grzeczna, spokojna, zrównoważona, przepiękna sunia :) Jeść nie chciała, ale widziałam po nocy pustą miskę z karmą, a Bullet tyle by nie zjadł, więc się pewnie poczęstowała. Chodziła po domu, poznawała kąty, najbardziej zafascynowała ją Fryta, nasza fretka, zresztą z wzajemnością :) Bullet oszalał... umila się, tańczy wkoło
nowej koleżanki, daje jej buzi, chodzi za nią krok w krok. A ona traktuje go z góry (dosłownie :p) jak rozbrykanego dzieciaka, patrzy z rozbawieniem połączonym z pobłażaniem, a kiedy ma dość, cichutko warczy - i to wystarcza, natręt odchodzi i na jakiś czas daje jej spokój. Noc spędziła u córki, ale do łóżka jeszcze nie próbowała wejść, woli podłogę. Na kanapę też nie próbuje, co z kolei powoduje niebotyczne zdziwienie Bulleta, który jest zdecydowanym kanapowco-fotelowcem :D Posłankiem też wzgardziła, powąchała, ale nie próbowała się w nim kłaść. Na spacer wychodziła niechętnie, nie bardzo jej się spodobały szelki, ale na łączce przy naszym domu było fajnie.
Do psów podchodzi bez agresji, ale z dystansem. No to by było na tyle..."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.