STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
RUFUS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

07.05.2011

Rufus został w dniu dzisiejszym zrzeczony przez właścicieli na rzecz naszej Fundacji, bokser zamieszkał w domu tymczasowym u Michała w Bydgoszczy.

Relacja Michała:

'' Rufus przyjechał dzisiaj popołudniu. Wyszedł z samochodu i jakby się w ogóle nami nie zainteresował, ważniejsza była dla niego okolica.. Ale jak tylko weszliśmy do domu, to był jeden wielki wulkan radości i miłości. Cieszył się z każdej wyciągniętej do niego ręki i tylko czekał, żeby go zawołać oczywiście po to, żeby się przytulić :) Chwilę później już rozdawał buziaki :) mimo swojej postury, bo nie jest delikatniutkim boksiem, stara się być jak najbliżej i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z człowiekiem.
Na spacerach boksi ideał. Nie ciągnie, nie zwraca uwagi na koty i jest bardzo usłuchany. Zna podstawowe komendy.
Brakuje mu bliskości i miłości.. a przy tym jest przystojniakiem, jakich mało...
Jestem pewien, że swoją miłością zarazi dom, do którego trafi..."

14.05.2011

Rufus jest już gotowy do adopcji: przeszedł wczoraj zabieg kastracji i jest w pełni zdrowy, jak to ocenił lekarz.
" Najważniejsze dla niego jak się wydaje jest to, żeby być jak najbliżej człowieka. Nie odstępuje na krok i najlepiej jakby położył się tuż obok, czując obecność,a nawet bliskość. Jak tylko chwilę się mu nie poświęca uwagi zajmuje się sam sobą, to znaczy śpi :) Jest niesamowicie uroczy ze swoją radością, gdy wraca się do domu lub poświęca się mu choćby chwilę :)
Bokser jest bardzo posłuszny i już po chwili oddaje całe serce temu, kto chce być z nim.
Na pewno wniesie wiele radości i miłości do swojego nowego domu."

18.05.2011

Wczoraj Rufus zamieszkał w swoim prawdziwym, nowym domku w Olsztynie.W końcu znalazł swoją przystań już na zawsze. Pani Małgosia jest nim zachwycona, nie spodziewała się, że tak szybko się zaaklimatyzuje- Rufus po 3 minutach po wejściu do mieszkania położył się na pleckach i czekał na pieszczoty. Wspólne spacery to przyjemność, nowa opiekunka czuje się przy nim bardzo bezpiecznie.

20.07.2011

Dostaliśmy kolejną relację i zdjęcia z nowego domu Rufusa:

" Witam serdecznie.
Długo się nie odzywaliśmy z powodu braku internetu. Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za adopcję Rufusa. Jest u nas od dwóch miesięcy i jesteśmy szczęśliwi, że do nas trafił. Bardzo go kochamy, jest cudownym, prześlicznym boksiem, który daje nam dużo miłości. Jest bardzo grzeczny, posłuszny, nie ma żadnych problemów z zostawaniem w domu. Ma spory apetyt i dobre umiejetności w wyłudzaniu jedzenia w trakcie naszych posiłków. No niestety udaje mu się:-) Na spacerach jest bardzo grzeczny, chodzi przy nodze, uwielbia biegać za kijem, ale spuszczamy go tylko gdy nie ma w pobliżu żadnych psiaków, niestety nie toleruje ich,  prócz suczek. Ponieważ Rufek uwielbia pływać zabieramy go często nad jezioro tam wyhula się do woli:-)
Dziękujemy Oleńko za rufka.Pozdrawiamy"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.