STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BORYS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Tczew
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

16.05.2011

Borys mieszkał w Toruniu, został zrzeczony przez właścicieli i trafił pod skrzydła Fundacji.  Zamieszkał  w domu tymczasowym w Tczewie. Borysek jest dużym, pięknym, 2-letnim bokserem, który ma niespożyte pokłady energii.  Nie przejawia żadnych oznak agresji, pozwala opiekunce wyciągać kapcie z mordki, podaje na zmianę łapki. Jest natomiast psem upartym, przyszły opiekun psa powinien być konsekwentny.

" Musimy dopiero się poznać, ale jedno mogę powiedzieć: jest dużym, przepięknym  bokserem. Trafiło do mnie prawdziwe boksiowe cudo!"

22.05.2011

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia od Pani Elżbiety, opiekunki z domu tymczasowego Borysa:

" Borys mieszka z nami ponad tydzień. Jest nie tylko pięknym, ale przede wszystkim bardzo mądrym psem. Jego wielkość i uroda wzbudzają zachwyt i …. respekt.
W domu zachowuje czystość, sygnalizuje potrzebę wyjścia. Zostawiony sam czeka leżąc przy drzwiach. Nic nie niszczy, nie rozrabia. Czasami stara się zatrzymać kogoś z domowników i kładzie się przy drzwiach. Trzeba go wtedy przekupić  smaczkiem, albo odwrócić jego uwagę podając zabawkę. Gdy wracamy czeka na nas wulkan energii i radości. Początkowo skakał  i kładł łapy na ramionach rozdając buziaki, a przecież sporo waży. Popracowaliśmy i udało się powitanie sprowadzić do poziomu jego wzrostu. Już nie skacze.
Na pierwszych spacerach Borysek ciągnął na smyczy. Teraz gdy poznał ścieżki, zapachy i zaznaczył swój teren jest dużo spokojniejszy.
Borys obojętnie traktuje koty, nie goni ich. Zna polecenia i reaguje na nie. Wspaniale bawi się piłeczkami. Jest fanem pluszaków.
Zabawy z nim muszą być kontrolowane, bo potrafi  nieźle  rozkręcić się i rozpiera go energia. Myślę ,że z tego powodu nie powinien bawić się z dziećmi. W ogrodzie biega, skacze i cieszy się jak szczeniak. Jest wtedy wolny, piękny i szczęśliwy.
Borys to wspaniały, dumny bokser o mocnej osobowości. Jest aktywny, uwielbia spacery i ćwiczenia. Borysa nie można nie kochać – zapada w serce i daje wiele radości.
Pozdrawiam,
Elżbieta"

22.07.2011

Borys zamieszkał kilka dni temu w nowym domu, czekamy na relację.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.