STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BEZIK
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Sulejówek
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

17.05.2011

Bezik trafił do schroniska kilka dni temu,  jest wyniszczony, ma brzydki, paskudzący sie ślad po łańcuchu na karku, jest wychudzony.

" Psiak jest bardzo przyjazny, typowy boksiu przytulak, psy też świetnie toleruje, zero problemów. Na spacerach nie obejdzie sie bez przystanku co chwilę na głaski.. bardzo kocha ludzi i potrzebuje troski i miłości.  Na początku miał straszną depresje, był wycofany i zrezygnowany."

Bezik pilnie potrzebuje domu, w którym będzie miał zapewnione bezpieczeństwo i miłość.

20.05.2011

Bezik przyjechał w środę wieczorem do siedziby Fundacji przechodząc tym samym pod naszą opiekę.

Następnego dnia został zawieziony do lecznicy, wykonano badanie krwi, które wykazało lekko podwyższone próby wątrobowe.
Bokser został odrobaczony i zachipowany. Pobrano również zeskrobinę ze skóry, ponieważ Bezik ma blizny i rany na całym ciele.

Relacja opiekunki:

" Bezik został od razu wykąpany, strasznie śmierdział, sierść była matowa, szara. Kąpiel mu się wyraźnie spodobała, stał spokojnie w wannie i czekał aż skończymy. Bokser jest kopią Maćka za TM, przypomina go i wyglądem i zachowaniem, jest wpatrzony w człowieka, chce być cały czas blisko, domaga się pieszczot i jest straszną gadułą. Bezik jest bardzo karny i posłuszny, boi się podniesionej ręki, na pewno był bity zanim trafił do schroniska. W domu grzeczny, zachowuje czystość bez problemu, nic nie niszczy."

Bezik zamieszkał w domu tymczasowym w Sulejówku razem z Albinem, Rene, Tekilą i Pusią, dogadał się z całą czwórką bez problemu.

02.07.2011

Bezik pojechał do nowego domu pod Olsztynem, bez problemu dogadał się z psem reydentem: buldogiem angielskim. Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

19.03.2013

Dostaliśmy relację i zdjęcia od opiekunów Bezika, mieszka tam obecnie również bokserka pod naszą opieką Ada.

"Szanowni Państwo

2.7.2011 adoptowałam Bezika. Obecnie piesek mieszka z moimi rodzicami pod Olsztynem, czuje się dobrze (biorąc pod uwagę stan w jakim się znajdował 2 lata temu). Ma problemy ze słuchem, lecą mu tylne łapy, ale poza tym jest zadowolony. Bardzo lubi dzieci, latem chodzi na krótkie spacery do lasu, zimą woli siedzieć w domu."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.