STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KAMI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

19.05.2011

9 miesięczny Kami trafił dziś do schroniska z interwencji, obecnie przebywa w boksie z innym psem.

"Kami jest bardzo zadbany, niewychudzony, przyjacielsko nastawiony do ludzi, stale chciałby się bawić :) Na mój widok merdał przemiło ogonkiem. Oczy przepiękne, a postawa "godna" boksera. Szybko garnie się do człowieka, żeby się przytulić, zawołany od razy przychodzi i siada na komendę "siad"."

22.05.2011

Kami przeszedł pod opiekę naszej fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Michała w Bydgoszczy.

" Godzinę temu zabraliśmy Kamiego ze schroniska. Wyskoczył z boksu jak strzała, żeby tylko do niego nie wrócić. Od razu zaczął się przymilać i zachęcać do zabawy. Był tak szczęśliwy, że podskakiwał jak zając :)
Jest bardzo pociesznym szczeniakiem, który strasznie potrzebuje bliskości. Z wielką chęcią, wręcz ze zniecierpliwieniem czekał na wejście do samochodu i przez całą drogę spokojnie siedział na tylnym siedzeniu rozglądając się dookoła.
W domu obwąchane już wszystkie kąty i ulubione miejsce też wybrane, obok mojej nogi :)

Kami ma najprawdopodobniej złamany ogon, który krzywo się zrósł oraz zapalenie uszu, ponieważ bardzo często stara się drapać po uszach i nimi "trzepotać".'

01.06.2011

Kami zamieszkał kilka dni temu w nowym domu.

" Kamiś postanowił zmienić imię na Ortis (sam chciał). Jest zadowolony, poznał siostrzyczkę, z którą rano się nie dogaduje, ale już od popołudnia są przyjaciółmi i tak, codziennie. Byliśmy dzisiaj u weterynarza, czyszczenie "uszków" przeszedł dzielnie. Zaczyna podobać się mu woda, no i testuje nas, za którym razem będzie mógł wejść na sofy (oczywiście my jesteśmy nieugięci, mają swój pokoik z Shirką). Ortiś przesyła te swoje śliniące buziaki i dokłada się Shirka."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.